exPersvara vs Kauno technikos kolegija (47:60)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 12 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Kauno technikos kolegija“ įveikė „exPersvarą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone

2018 vasario 12 d., Pirmadienis, 21:19 val., peržiūros: 660

Vasario 12 dieną „Varpo“ gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „exPersvara“ priemė svečius „Kauno technikos kolegiją“. „exPersvara“ buvo iškovoję tris pergales ir dvylika kartų buvo pralaimėję. „Kauno technikos kolegija“ buvo pralaimėję visas vienuolika rungtynių.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, o geriau sekėsi svečiams. Prasidėjus ketvirtai minutei komandas skyrė šeši taškai (1:7). Daugiau „exPersvara“ varžovams neleido atitolti ir komandos žaidė lygiai. Visgi įpusėjus septintai minutei komandas skyrė 10 taškų (6:16). Kėlinio pabaigoje „exPersvara“ pataikė du tritaškius (12:16).

Antro kėlinio pradžioje du taškus pelnė „exPersvara“ (14:16). Vėliau atkarpą geriau sužaidė „Kauno technikos kolegija“, po kurios komandas skyrė septyni taškai (16:23). Trečią minutę spurtą pradėjo šeimininkai, kurie pelnė 10 taškų be atsako (26:23). Visgi paskutines keturias kėlinio minutes užtikrintai žaidė „Kauno technikos kolegija“, kurie įgijo penkių taškų persvarą (26:31).

Trečią kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „exPersvara“, o vėliau dešimt taškų be atsako pelnė „Kauno technikos kolegija“ (28:41). Likus kiek daugiau nei minutei iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 13 taškų (35:48). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Kauno technikos kolegija“, kuriem pavyko padidinti pranašumą iki 17 taškų (35:52).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „exPersvara“, kuri pirmą kėlinio pusę gynėsi be klaidų, o patys pelnė aštuonis taškus (43:52). Prasidėjus antrai kėlinio pusei pirmus taškus kėlinyje pelnė „Kauno technikos kolegija“. Visgi svečiai neleido rungtynių pabaigoje varžovams atkūrti intrigos ir iškovojo pergalę rezultatu 47:60
.

„Kauno technikos kolegijos“ treneris R.Navickas: „Nemažai mūsų šiandien susirinko. Kaip žinia, studentai atostogavo ir jau po atostogų susirinko. Sezono pradžioje keitėsi pastoviai žaidėjai, tai sunku buvo susižaisti.“ Paklaustas, ar pagrindinė jėga šiandien buvo po krepšiu, treneris atsakė: „Varžovai buvo žemesni, mes aukštesni, stipresni. Stengėmės daugiau žaisti po krepšiu, gerai kovoti dėl kamuolių.“

„Kauno technikos kolegija“ nepasipriešino „Spartai“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:53 val.)Atkakliose rungtynėse „Vilkai“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)„Grande“ be vargo įevikė „exPersvarą“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ sužaidė puikų pirmąjį ketvirtį ir iškovojo pergalę (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 20:02 val.)A. Makūno tritaškių fiesta leido „Grande“ ekipai iškovoti pergalę (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 18:30 val.)L. Karalius ištempė „exPersvarai“ pergalę prieš „Return“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:35 val.)„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Baltic Transline“ lengvai nugalėjo „exPersvarą“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ lengvokai įveikė savo varžovus (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 11:59 val.)„Sabonio KC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:02 val.)