exPersvara vs BK Centre (70:58)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„exPersvara“ ketvirtajame kėlinyje atitolo nuo savo varžovų ir iškovojo pergalę

2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 00:07 val., peržiūros: 652

Pirmadienį, lapkričio 20 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „exPersvaros“ bei svečių „BK Centre“. Iki šių rungtynių nei viena komanda dar nebuvo patyrusi pergalės jausmo, tad nuožmi kova tarp šių komandų jautėsi pirmąsias 30-imt minučių. Lemiamo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai sužaidė gerą atkarpą, įgijo dviženklį pranašumą, kurį ir išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie įgijo šešių taškų pranašumą. Tačiau tuomet sėkmingesnę atkarpą sužaidė svečių ekipa ir išlygino rezultatą. Per likusį kėlinuko laiką komandos žaidė gan apylygiai, bet po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo „exPersvara“ – 18:15. Antrąjį kėlinuką trim taikliais dvitaškiais pradėjo aikštelės šeimininkai ir taip įgijo jau devynių taškų atotrūkį. Tačiau per likusias aštuonias su puse minutės, jie pelnė vos tris taškus, o tuo kaip mat pasinaudojo „BK Centre“ ekipa ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 27:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos žaidė apylygiai ir svečių ekipa laikė trapų pranašumą savo rankose. Kėlinukui peržengus į antrąją pusę, iniciatyvą į savo rankas susigrąžino „exPersvaros“ ekipa ir labai nedidelį pranašumą išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 50:47. Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais dvitaškiais, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai spurtavo 13:0 ir taip įgijo jau 16-os taškų pranašumą, kas šiose rungtynėse jau buvo tikrai solidi persvara. Per likusį rungtynių laiką svečių ekipa taip ir nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir „exPersvara“ iškovojo pirmąją pergalę sezone. Galutinis rungtynių rezultatas buvo 70:58.

Laurynas Puidokas („exPersvara“):
“Pas mus naujas žaidėjas Lukas Karalius agresyviai veržiasi, gerai provokuoja pražangas. To pasekoje, varžovai neapsigynė gerai ir realiai, jis padarė visą darbą komandos. Seniai laukėm pergalės, kitame etape tikimės parodyti kažką daugiau“.

„Bella Italia ‒ Feniksas atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 16:04 val.)„Grande“ jau pirmajame kėlinyje pasiklojo pamatus pergalei (2018 sausio 09 d., antradienis, 16:17 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ sužaidė puikų pirmąjį ketvirtį ir iškovojo pergalę (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 20:02 val.)„BK Centre“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Alumnita“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 15:51 val.)„exPersvara“ tik vieną kėlinį laikėsi prieš „Spartą“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Kauno technikos kolegija“ įveikė „exPersvarą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:19 val.)„BK Centre“ pasiekė pirmąją sezono pergalę (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 18:17 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ lengvokai įveikė savo varžovus (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 11:59 val.)„Kauno NTI-PN“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„exPersvara“ išplėšė pergalę taikliu tolimu metimu paskutinę sekundę (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 17:05 val.)