Elektromontuotojas vs Kauno Rami & Gi-Gr (71:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 21 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“

2018 vasario 21 d., Trečiadienis, 19:53 val., peržiūros: 807

Trečiadienį, vasario 21 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, G pogrupio komandų – vietos „Elektromontuotojo“ bei svečių „Kauno Rami & Gi-Gr“. Praktiškai visų rungtynių metu komandos žaidė apylygiai ir viskas sprendėsi lemiamais rungtynių momentais. Šįkart sėkmė nusišypsojo svečių ekipai, kuri ir džiaugėsi pergale.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė gana apylygiai ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Pradžioje kėlinio svečių ekipa turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau vėliau ją perimė aikštelės šeimininkai ir trapų pranašumą išlaikė iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:21. Antrojo kėlinio pradžioje „Elektromontuotojas“ surengė kelias sėkmingas atakas ir įgijo penkių taškų pranašumą. Didžiąją kėlinio dalį jiems sekėsi laikyti panašų pranašumą savo rankose, bet kėlinuko pabaigoje „Kauno Rami & Gi-Gr“ ekipai pavyko sumažinti savo atsilikimą iki minimalaus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:35.

Trečiąjį kėlinį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie netrukus persvėrė rezultatą ir įgijo penkių taškų pranašumą. Tačiau tuomet aikštelės šeimininkai surengė spurtą 9:0 ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, bet „Kauno Rami & Gi-Gr“ pavyko išlyginti rezultatą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 53:53. Lemiamo ketvirčio metu niekas per daug nesikeitė. Komandos ir toliau žaidė labai lygiai ir didesnio pranašumo nei vienai ekipai nepavyko įgyti. Lemiamais momentais svečiai turėjo trapų pranašumą. Tiek vieni, tiek kiti turėjo savo šansus pasigerinti situaciją kovoje dėl pergalės, bet šansų pilnai jie neišnaudojo. Paskutinę ataką savo kišenėje turėjo „Elektromontuotojo“ ekipa, bet išplėšti pratęsimo ar pergalės jiems nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas 71:73.

Šarūnas Petraitis („Kauno Rami & Gi-Gr“):
“Gal susikaupimas nulėmė pergalę. Šiaip ir mes ir varžovai rungtynes pradėjome apsimiegoję. Net nežinau, apylygės komandos buvom, gal šiek tiek sėkmės rungtynių pabaigoje buvo mūsų pusėje. Taip pat daugiau tritaškių įmetėm ir, manau, kad tai lėmė pergalę“.

„Kauno Rami“ po nervingos kovos palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:48 val.)„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)„MRU VSF“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Straight“ (75:65) (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 23:47 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 23:02 val.)