MRU VSF vs LazybuGuru.lt (78:54)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 14 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSF“ privertė pirmą kartą šį sezoną pralaimėti „LazybuGuru.lt“ krepšininkus

2017 lapkričio 14 d., Antradienis, 22:13 val., peržiūros: 989

Lapkričio 14 dieną, antradienį, „VRM“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „MRU VSF“ (3-1) priemė svečius, šį sezoną dar nepralaimėjusius „LazybuGuru.lt“ (3-0) krepšininkus.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštelės šeimininkai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir įpusėjus kėlinukui dėka E. Vainos ir D. Večerskio tritaškių pirmavo 14:8. Iki kėlinuko pabaigos „MRU VSF“ dar labiau padidino savo turimą pranašumą – 24:15.

Antrajame kėlinuke „LazybuGuru.lt“ krepšininkas S.Pakalniškis smeigė du tritaškius ir svečiai priartėjo – 28:24. Bet kėlinuką šeimininkai pabaigė spurtuodami 11:0 ir įpusėjus rungtynėms buvo priekyje 39:24.

Trečiajame kėlinuke du D. Večerskio tritaškiai dar labiau įtvirtino „MRU VSF“ pranašumą – 49:27. Visgi, kelis metimus iš po krepšio pataikę „LazybuGuru.lt“ krepšininkai šiek tiek sumažino šeimininkų pranašumą, bet vis dar turėjo didelį deficitą – 55:37.

Ketvirtajame kėlinuke įsišaudė šeimininkų snaiperis Ž.Jašinas, vien per šį kėlinuką jų pataikęs keturis. Tai leido „MRU VSF“ dar labiau padidinti savo turimą persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas 78:54 (24:15, 15:10, 16:12, 23:17) ir „MRU VSF“ turnyrinėje lentelėje pralenkė šios dienos varžovus.

R.Palčinskas („MRU VSF“):

„pergalės raktas šiandien buvo nusiteikimas. Visą laiką, nuo sezono pradžios akcentuoju komandai, kad reikia nusiteikti rungtynėms. Nes dažnai ateinam į rungtynes pajuokauti, pasišaipyti vieni iš kitų, o šįkart žinojom, kad žaisim su grupės lyderiais, tai nusiteikimas ir lėmė pergalę“.

„MRU VSF“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:29 val.)„Neveronys ‒ LKK“ užbaigė C lygos pusfinalį antrą kart įveikdami „LazybuGuru.lt“ (95:82) (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:12 val.)„MRU VSF“ žengė pirmąjį žingsnį C lygos finalo link (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:50 val.)„KMAIK“ nepasipriešino „LazybuGuru.lt“ (68:101) (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:03 val.)„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alfa būrį“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:26 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)Puikiai M. Gailiūną išnaudoję „LazybuGuru.lt“ krepšininkai nugalėjo „Dumblo“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 15:49 val.)„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 21:24 val.)„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Ryterna Group“ (77:69) (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:24 val.)Tik ketvirtame kėlinuke savo žaidimą atradę „MRU VSF“ įveikė „Resmila.lt“ krepšininkus (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:34 val.)