Elektromontuotojas vs Krugės kariai (61:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 18 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Elektromontuotoją“

2017 spalio 18 d., Trečiadienis, 20:30 val., peržiūros: 785

Spalio 18 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „Krugės karius“. Abiem komandoms tai buvo pirmos rungtynės šiame sezone ir pirmos rungtynės D pogrupyje.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (4:4). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Krugės kariai“ buvo įgiję aštuonių taškų persvarą (4:12). „Elektromontuotojas“ neleido varžovams labiau atitrūkti, o baigiantis aštuntai minutei rezultatas buvo lygus (16:16). Kėlinio pabaigoje trijų taškų persvarą įgijo šeimininkai (21:18).

Antro kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė labai nerezultatyviai, o sužaidus beveik pusę kėlinio rezultatas buvo kygus (22:22). Šeštą minutę penkių taškų persvarą įgijo „Elektromontuotojas“ (27:22). Visgi kėlinio pabaigą šiek tiek tiksliau sužaidė „Krugės kariai“, kurie pasivijo varžovus (31:31).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė tik vienas taškas (41:40). Netrukus pranašumą susigrąžino „Krugės kariai“ (42:46). Paskutinėmis kėlinio minutėmis persvarą išlaikė svečiai, kurie sužaidus 30 minučių pirmavo rezultatu 44:51.

Ketvirto kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Elektromontuotojas“ (46:51). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė svečiai (46:56). Trečią minutę svečių puolimas užstrigo, o „Elektromontuotojas“ pelnė 10 taškų be atsako (56:56). Aštuntą minutę tritaškį pataikė svečiai (56:59). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė lygiai. Po „Elektromontuotojo“ klaidos paskutinėmis rungtynių sekundėmis kamuolį perėmė ir varžovo pražangą išprovokavo „Krugės kariai“. Vienas iš dviejų mestų baudos metimų pasiekė tikslą (61:63), o lemiamas „Elektromontuotojo“ mestas tritaškis tikslo nepasiekė (61:63). „Elektromontuotojas“ pralaimėjo pirmą kartą, o „Krugės kariai“ iškovojo pirmą prgalę.

„Krugės karių“ treneris Ž.Karalius: „Šiandien manau laimėjo jaunatviška energija, stengėsi labai vyrai ir kovojo. Varžovai turi stiprią priekinę liniją, daug taškų pelnė iš po krepšio. Buvo gan sunku, bet svarbiausia pavyko laimėti.“ Paklaustas, ką planuoja pagerinti žaidime p[o pirmos pergalės, treneris atsakė: „Pirmiausia baudų metimus, o daugiau įvairūs taktiniai dalykai, iš smulkmenų viskas susideda.“

„Kauno Rami“ po nervingos kovos palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplešė pergalę prieš „Resmila.lt“ (74:72) (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 01:51 val.)„Krugės kariai“ antroje rungtynių pusėje nepaliko vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:27 val.),,Krugės kariai“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Randeris' (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Krugės kariai“ patiesė „Randerį“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 19:53 val.)„MRU VSF“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„Krugės kariai“ sutriuškino „KMAIK“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:05 val.)Atkakliame aštunfinalio mūšyje „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:46 val.)