Grande vs exPersvara (109:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 26 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Grande“ be vargo įevikė „exPersvarą“

2018 vasario 26 d., Pirmadienis, 22:19 val., peržiūros: 566

Vasario 26 dieną T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Grande“ priemė svečius „exPersvara“ komandą. „Grande“ buvo iškovoję dvylika pergalių ir penkis kartus buvo pralaimėję. „exPersvaros“ sąskaitoje buvo keturios pergalės ir trylika pralaimėjimų.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus tris minutes rezultatu 4:2 pirmavo „Grande“ (4:2). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus septintai minutei komandas skyrė šeši taškai (14:8). Vėliau dešimt taškų be atsako pelnė „Grande“ (24:8). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 17 taškų (31:14).

Antrą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo svečiai (31:16). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Grande“ (36:16). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 15 taškų (38:23). Vėliau persvarą pamažu didino „Grande“. Įpusėjus devintai minutei komandas skyrė 24 taškai (51:27). Kėlinio pabaigoje skirtumas išaugo iki 26 taškų (56:30).

Trčio kėlinio pradžioje devynis taškus be atsako pelnė „Grande“ (65:30). Įpusėjus trečiai minutei taškų sąskaitą atidarė „exPersvara“ (65:32). Vėliau vienuolika taškų be atsako pelnė „Grande“ (76:32). Paskutines keturias minutes komandos žaidė apylygiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 39 taškai (85:46).

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. Komandos žaidė apylygiai, o didžiąją kėlinio dalį „Grande“ spaudė varžovus. Rungtynės baigėsi rezultatu 109:68. „Grande“ pasiekė tryliktą pergalę, o „exPersvara“ pralaimėjo keturioliktą kartą.

„Grande“ treneris T.Vaitkūnas: „Mūsų vyresni žaidėjai, D.Daunoras paskutiniu metu demonstruoja jauną kraują, greitas kojas. Dėl to ir laimėjome. Veteranas užveda komandą. Varžovai silpnesni, gal ir ne visi susirinkome. Šiandien žaidėme savo krepšinį atsipalaidavę. Bandėme bėgti, spausti varžovus. Kažkas gavosi, kažkas nesigavo, bet svarbu laimėjome.“

„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Baltic Transline“ lengvai nugalėjo „exPersvarą“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Grande“ neturėjo vargo su „Randeriu“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Return“ atsirevanšavo „exPersvarai“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 18:29 val.)„Sparta“ atsilaikė prieš L. Karaliaus vedamą „exPersvarą“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)„Grande“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 vasario 13 d., antradienis, 23:00 val.)„Kauno technikos kolegija“ įveikė „exPersvarą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:19 val.)Namuose „Grande“ neatsilaikė prieš „LažybuGuru.lt“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Grande“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Return“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 01:25 val.)