KK „Alfa būrys“ vs Kauno TPMC ‒ 2 (92:89)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 12 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

KK „Alfa būrys“ vos neprisižaidė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“

2018 vasario 13 d., Antradienis, 00:56 val., peržiūros: 770

Pirmadienį, vasario 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, I pogrupio komandų – vietos KK „Alfa būrys“ bei svečių „Kauno TPMC – 2“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gana apylygiai, tačiau trečiajame kėlinyje kur kas geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie įgijo jau dviženklį pranašumą. Lemiamo ketvirčio metu, svečiai pademonstravo charakterį ir grįžo į rungtynes, bet lemiamais momentais užtikrinčiau sužaidė šeimininikai.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri įgijo penkių taškų pranašumą. Visgi, vėliau aikštelės šeimininkai pradėjo demonstruoti greitesnį ir jiems labiau patinkantį krepšinį ir netrukus pasivijo savo varžovus bei persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:17. Antrojo kėlinio pradžioje KK “Alfa būrys” ir toliau sėkmingai pirmavo ir laikė nedidelį atotrūkį. Visgi, vėliau kelis kartus jie neužpuolė, neapsigynė ir “Kauno TPMC – 2“ surengė spurtą 10:0. Per likusį kėlinio laiką komandos ir toliau žaidė pakankamai apylygiai, bet pačioje kėlinio pabaigoje, aikštelės šeimininkams pavyko susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:36.

Trečiąjį kėlinį agresyviau nusiteikę pradėjo KK „Alfa būrys“. Jie pradėjo presinguoti savo varžovus, išprovokavo nemažai savo varžovų klaidų ir pelnė nemažai taškų greitajame puolime. Netrukus skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio. Per likusį komandos laiką komandos žaidė apylygiai ir skirtumas per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 70:57. Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tačiau tuomet aukštesnę pavarą įjungė „Kauno TPMC – 2“ ir pradėjo kvėpuoti savo varžovams į nugarą. Rungtynių lemiamais momentais, aikštelės šeimininkai turėjo dviejų atakų pranašumą, bet likus 26-iom sekundėms, jie jau atsilikinėjo vienu tašku. Visgi, jiems pavyko sėkmingai užpulti, vėliau apsiginti ir vėl pelnyti du taškus. Svečių ekipa dėl nesuvokiamų priežasčių nepasinaudojo minutės pertraukėlėmis po dviejų, jiems nesėkmingų epizodų ir lemiamas, chaotiškas jų metimas buvo nugesintas E. Baukio. Galutinis rungtynių rezultatas 92:89.

Jomantas Eibukas (KK „Alfa būrys“):
“Sunku žaisti be vidurio puolėjų, labai pasikeičia mūsų žaidimas ir tampame labiau nuspėjami“.

Taškų lenktynėse KK „Alfa būrys“ nukovė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)KK „Alfa būrys“ nepersistengdami laimėjo prieš „Alumnitos“ penketuką (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:43 val.)KK „Alfa būrys“ išvargo pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2018 sausio 16 d., antradienis, 20:57 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo vargo su „Kauno NTI- PN“ ekipa (2018 vasario 06 d., antradienis, 20:07 val.)KK „Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno Rami“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:10 val.)„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:49 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)„ASU dubleriai“ neturėjo didesnio vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 19:01 val.)„Kauno NTI-PN“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ krepšininkus (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.),,BC ,,Straight“ nepasigailėjo ,,Kauno TPMC – 2“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:06 val.)