Kauno NTI-PN vs Kauno TPMC ‒ 2 (79:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 30 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ krepšininkus

2018 sausio 30 d., Antradienis, 22:39 val., peržiūros: 670

Sausio 30 dieną, 18:30 val., Kauno NTI-PN sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Kauno NTI-PN“ (šeimininkai) ir „Kauno TPMC ‒ 2“ (svečiai). Dar pirmojo kėlinuko metu „Kauno NTI-PN“ žaidėjai nutolo ir pasiekė dviženklį pranašumą, tačiau didelių pastangų ir tolimų metimų dėka svečiai sugebėjo atsitiesti ir kelis kartus buvo išlyginę rezultatą. Vis tik svarbiausiais momentais ir vėl buvo tikslesni šeimininkai, kurie ir laimėjo susitikimą rezultatu 79:69 (20:13, 20:23, 20:21, 19:12).

Jau pirmojo kėlinuko metu „Kauno NTI-PN“ žaidėjams pavyko nutolti, prie šeimininkų persvaros labiausiai prisidėjo tikrai neblogai veikianti jų gynyba ir svečių puolimas buvo ilgam uždarytas. Kai „Kauno TPMC ‒ 2“ apsiprato puolant jiems jau teko vytis varžovus – deficitas buvo dviženklis. Panaši distancija tarp ekipų išsilaikė ir kone visą atrąjį ketvirtį, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką svečiams viltį sugražino ant parketo žengęs treneris. Būtent tikslūs M. Červinsko tritaškiai metimai ir leido komandai atsitiesti, o po dviejų kėlinukų komandas skyrė vos 4 taškeliai 40:36.

Antroje rungtynių dalyje „Kauno TPMC ‒ 2“ sugebėjo net kelis kartus išlyginti rezultatą, bet patiems susikurti pranašumo taip ir nepavyko. Šeimininkai nors ir iššvaistė visą turėtą persvarą, tačiau neketino nusileisti varžovams ir vis rasdavo būdų pabėgti tolyn. Gana nežymiu pranašumu „Kauno NTI-PN“ pirmavo iki pat paskutiniųjų minučių, bet tuomet svečiai kiek paskubėjo, o „Kauno NTI-PN“ kaip tik pataikė savo metimus. Skirtumas vėl išaugo, bet dabar „Kauno NTI-PN“ sėkmingai išlaikė persvarą savo rankose 79:69.

Deividas Šaginas („Kauno NTI-PN“):

„geros rungtynės, laimėti mus padėjo vienas kito palaikymas ir komandinis žaidimas“.

„Alaina“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos pasipriešinimą (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)KK „Alfa būrys“ vos neprisižaidė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 00:56 val.)„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipa (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:24 val.)„ASU dubleriai“ neturėjo didesnio vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 19:01 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė įtikinamą pergalę (2018 vasario 13 d., antradienis, 22:47 val.)Įtemptose rungtynėse „Kauno NTI-PN“ įveikė „Sabonio KC 2000 II ‒ „BEKO“ (79:78) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:19 val.)Taškų lenktynėse KK „Alfa būrys“ nukovė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:03 val.)„Kauno NTI-PN“ palaužė „Alumnita“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 16:43 val.)