Kauno TPMC ‒ 2 vs ASU dubleriai (79:100)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 18:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„ASU dubleriai“ neturėjo didesnio vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“

2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 19:01 val., peržiūros: 769

Antradienį Kauno technikos profesinio mokymo sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno TPMC – 2“ (2/2) ir svečių teisėmis atvykę „ASU dubleriai“ (1/3).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti pranašumo ( 12:12). Toliau tarp komandų labiau dominavo puolimas nei gynyba ir kėlinuko pabaigoje „Kauno TPMC – 2“ surengė keletą greitų atakų, kur susikrovė 4 taškų pranašumą ( 26:22). Antrą kėlinuką „ASU dubleriai“ pradėjo sausa atkarpa 15:0, o šeimininkai tik šeštąją žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus ( 27:37). D.Koblinec įnešė gyvybės į šeimininkų puolimą, tačiau „ASU dubleriai“ išasugojo dviženklį pranašumą – 36:46.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau nestabdė apsukų ir pasididino atotrūkį iki 17 taškų. „Kauno TPMC – 2“ pavykdavo prisivyti varžovus , tačiau toliau mažai dėmesio skyrė gynybai. Likus žaisti tris minutes šeimininkai surengė greitų atakų ir skirtumas ištirpo iki dešimt taškų. Ketvirtame kėlinyje „Kauno TPMC – 2“ nuleido jau rankas, o svečiai lengvomis atakomis padidino pranašumą iki 21 taško ( 70:91). Šimtąjį tašką svečiams pelnė E.Surkys, kuris užtvirtino „ASU dublerių“ pergalę, rezultatu – 79:100 (26:22, 10:24, 30:32, 13:22)

KK „Alfa būrys“ vos neprisižaidė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 00:56 val.)„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:49 val.)Be keitimų žaidę „ASU dubleriai“ neatsilaikė prieš „Kauno Rami“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:52 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „ASU dubleriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)Taškų lenktynėse KK „Alfa būrys“ nukovė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)Keturiese likę „ASU dubleriai“ nepasipriešino „Kauno Rami“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 18:29 val.)„Alaina“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos pasipriešinimą (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 23:05 val.),,BC ,,Straight“ nepasigailėjo ,,Kauno TPMC – 2“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:06 val.)27 taškus per kėlinuką pelnęs A. Bulys atvedė „ASU dublerius“ į pergalę kovoje su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:36 val.)„Kauno NTI-PN“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ krepšininkus (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.)