KK „Alfa būrys“ vs Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (61:51)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 10 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

KK „Alfa būrys“ žengė į pusfinalį

2018 balandžio 11 d., Trečiadienis, 00:55 val., peržiūros: 859

Antradienį, balnadžio 10-osiso dienos vėlų vakarą, Kauno kolegijos mažojoje salėje, C lygos „Baltik Sport“ pirmenybėse, susitiko KK „Alfa būrys“ Ir Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“. Didžiojoje dalyje rungtynių savo persvarą laikę KK „Alfa būrys“ krepšininkai iškovojo nelengvą pergalę bei žengė žingsnį medalių link.

Pirmoji rungtyniu ataka prasidėjo taikliu „Saboniukų“ metimu, tačiau šeimininkai į jį atsakė spurtu 13:0 ir susikrovė jau gana apčiuopiamą persvarą. Jauniesiems krepšininkams sunkiai sekėsi surasti kelius link varžovų krepšio ir pirmąjį kėlinį baigė jau turėdami vienuolikos taškų deficitą 17:6.

Antrajame rungtynių kėlinyje KK „Alfos būrys“ ekipos žaidėjai ir toliau tesė pradėtą darba ir beveik įpūsėjus ketvirčiui pirmavo rezultatu 25:10. Daugiausia individualių pastangų dėka, aštriais prasiveržimais taškus pelnę Sabonio KC krepšininkai prieš ilgąją pertrauką sugebėjo priartėti prie varžovų rezultatu 30:24.

Trečiasis rungtynių kėlinys buvo labai banguotas. Pirmosios trys minutės buvo svečių komandos, jie sugebėjo priartėti iki vieno taško (32:31), sekančios trys minutės buvo šeimininkų, ir jie vėl pabėgo 43:34. Na ir paskutines kėlinio minutės saboniukai vėl sugebėjo persvarą sumažinti iki vieno taško 45:44.

Paskutinis rungtynių kėlinys buvo klampus abiejoms ekipoms, šeimininkų komanda, kietos gynybos pagalba, neleido jauniesiems krepšininkams pelnyti taškų, jie šiame kelinyje atsidarė tik penktąją minutę, o tuo metu persvara buvo jau 54:46. Per šį, lemiamą kėlinį, KK „Alfa būrys“ praleido tik septynis taškus, ir šios aktyvios gynybos dėka, pasiekė pergale rezultatu 61:51 (17:6, 13:18, 15:20, 16:7).

KK „Alfa būrys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 17:08 val.)KK „Alfa būrys“ antrą kartą įveikė „Alaina“ ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 18:50 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)„Grande“ įveikė KK „Alfą būrį“ ir žengia į C lygos finalą (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:05 val.)KK „Alga būrys“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:57 val.)KK „Alfa būrys“ įveikė „Alainą“ ir serijoje įsiveržė į priekį (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)KK „Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno Rami“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:10 val.)KK „Alfa būrys“ be didesnio vargo įveikė „Alainos“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:50 val.)KK „Alfa būrys“ nepersistengdami laimėjo prieš „Alumnitos“ penketuką (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:43 val.)