BK Centre vs Alumnita (71:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BK Centre“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Alumnita“

2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 15:51 val., peržiūros: 740

Sekmadienį, gruodžio 17-ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, I pogrupio komandų – vietos „BK Centre“ bei svečių „Alumnita“. Jau pati rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo šeimininkų ekipai. Jie gana anksti paleido savo varžovus į priekį ir jau pirmajame kėlinyje aikštelės švečiaI turėjo įgiję 12 taškų pranašumą. Vėliau situacija pasikeitė, ketvirtame kėlinyje „BK Centre“ komanda sustiprino gynybą ir iškovojo pergalę.

Pirmąjį kėlinį kiek užtikrinčiau pradėjo aikštelės svečiai, kurie kėlinio vidurį isiveržė ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Vėliau šiokį tokį pagreitį įgavo ir „BK centre“ ekipa ir komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais. Tačiau per likusį kėlinuko laiką aikštelėje ir toliau kur kas geriau atrodė „Alumnita“, kurie padidino savo pranašumą . Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo (14:26).

Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pademonstravo silpna žiadimą. Vienu metu jiems buvo pavykę priartėti iki kelių atakų atstumo, bet ketvirčio pabaigoje svečiai dar turėjo pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo (27:37).

Trečiajame kėlinyje „BK Centre“ pademonstravo gera žaidimą šiame kėlinyje bei gana gerai atrodė puolime. Jiems ne kartą pavyko pelnyti taškus antru ar trečiu bandymu ir tai padėjo jiems priartėti prie savo varžovų. Tuo tarpu „Alumnitos“ žaidimas per daug nesiskyrė. (44:52)

Ketvirto kėlinio pradžioje 10 taškų be atsako pelnė „BK Centre“, po kurių jie išlygino rezultatą (52:52). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis užtikrintai žaidė „BK Centre“, kurie iškovojo pergalę rezultatu (71:65).

„BK Centre“ komandos treneris B. Karebin: Šiandiena vyravo labai grubus žaidimas, tai mūsų pergalę lėmė antroje dalyje gerai sužaistas žaidimas ir gera gynybą, tai pat gerai užpuolėme, štai ir laimėjome.

„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:38 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:58 val.)„Alaina“ įveikė „Alumnitą“ (73:58) (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Alaina“ be vargo susitvarkė su „Alumnita“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:09 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)„Sabonio KC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Alumnitą“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:13 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „Alumnitą“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ išvargo pergalę prieš „Alumnita“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:54 val.)KK „Alfa būrys“ nepersistengdami laimėjo prieš „Alumnitos“ penketuką (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:43 val.)