Kauno Rami vs Kauno Rami & Gi-Gr (64:87)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“

2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 23:32 val., peržiūros: 854

Sekmadienį, vasario 18 – ąją dieną, Saulės gimnazijos salėje, įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp G pogrupio komandų „Kauno Rami“ bei svečių „Kauno Rami & Gi-Gr“.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo „Kauno Rami“ komanda, kurie įgijo dviejų taškų pranašumą. „Kauno Rami“ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės, „Kauno Rami “ pavyko padidinti savo rezultatą tik keturiais taškais 18:14.

Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo išlygindami rezultatą, tačiau vėliau jie vėl pradėjo dažnai klysti ir tai leido „Kauno Rami & Gi-Gr“ ekipai užbaiginėti sėkmingai atakas greitajame puolime. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo lygus 32:32.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. . Tuomet geresnę atkarpą apturėjo „Kauno Rami & Gi-Gr“ ir pabėgo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:63.

Lemiamas ketvirtis beliko tik formalumas ir komandos jau žaidė atsipalaidavus. „Kauno Rami“ taip ir nepavyko mesti rimtesnio iššūkio „Kauno Rami & Gi-Gr“ ekipai ir pastaroji iškovojo pergalę rezultatu – 64:87.

„Kauno Rami & Gi-Gr“ komandos treneris T.Vyšniauskas: Drąsi gynybą lėmė mūsų pergalę ir tai, kad pradėjom greitai pulti, nes tai yra mūsų komandos veidas, kai pradedam pulti greitai.

„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 21:24 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 23:02 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:48 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Straight“ (75:65) (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 23:47 val.)„Ryterna Group“ išsvaistė dviženklę persvarą ir vos neprisižaidė su „Kauno Rami“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:59 val.)