Smeliavimas24.lt vs Elektromontuotojas (66:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 14 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Atkakliame aštunfinalio mūšyje „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Elektromontuotoją“

2018 kovo 14 d., Trečiadienis, 20:46 val., peržiūros: 548

Kovo 14 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Didžiosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „Smeliavimas24.lt“ priemė svečius „Elektromontuotoją“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus tris minutes komandas skyrė vienas taškas (5:4). Sekančią keturių minučių atkarpą rezultatu 4:0 laimėjo „ Smeliavimas24.lt“ (9:4). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o „ Smeliavimas24.lt“ išsaugojo penkių taškų pranašumą (18:13).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes šeimininkai gynėsi be klaidų, o penkis taškus be atsako pelnė „ Smeliavimas24.lt“ (23:13). Prasidėjus trečiai minutei pirmus taškus pelnė „Elektromontuotojas“ (23:15). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Elektromontuotojas“ sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (25:21). Vėliau komandos žaidė lygiai, o sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė keturi taškai (33:29).

Trečio kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Elektromontuotojas“, o vėliau septynis taškus be atsako pelnė „ Smeliavimas24.lt“ (40:31). Įpusėjus aštuntai minutei komandas skyrė 13 taškų (48:35). Devintą minutę, po kelių sėkmingų svečių atakų komandas skyrė šeši taškai (51:45). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais (53:48).

Ketvirto kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Elektromontuotojas“, o rezultatas buvo lygus (53:53). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus kiek daugiau nei aštuonias minutes komandas skyrė vienas taškas (62:61). Visgi kėlinio pabaigoje „ Smeliavimas24.lt“ žaidė užtikrintai ir iškovojo pirmą pergalę aštunfinalyje.

“ Smeliavimas24.lt“ komandos treneris M.Koženiauskas: „Sekėsi ne labai gerai, nes tik rungtynių pabaigoje išplėšėme pergalę. Tikėjomės sunkios kovos, varžovai fiziškai stipresni už mus. Stengėmės, laimėjome, džiaugiamės. Ruošimės antroms aštunfinalio rungtynėms.“ Paklaustas, ko pritrūkdavo kai komanda atitoldavo, nes varžovai prisivydavo, treneris atsakė: „Susižaidimo ir koncentracijos. Atkrintamąsias pradėjome ne pačios geriausios formos. Gerinsim formą.“

„Smeliavimas24.lt“ aštunfinalyje antrą kartą įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Smėliavimas24.lt“ iškovojo triuškiančią pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Kauno Rami“ po nervingos kovos palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)Puikiai besipriešinę „ASU dubleriai“ turėjo pripažinti „Elektromontuotojo“ pranašumą (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Smeliavimas24.lt“ nepaliko jokių vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:13 val.)„MRU VSF“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)Emocijų kupinose rungtynėse BC „Straight“ pergalė po pratęsimo prieš „Elektromontuotojas“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:30 val.)Antroje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmę „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Krugės karius“ (73:52) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 19:53 val.)