Smeliavimas24.lt vs Resmila.lt (64:53)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 24 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Smeliavimas24.lt“ komandos pergalę

2018 sausio 24 d., Trečiadienis, 23:37 val., peržiūros: 717

Sausio 24 dieną, 21:40 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Smeliavimas24.lt“ (šeimininkai) ir „Resmila.lt“ (svečiai). Rungtynės nors ir nebuvo labai rezultatyvios, tačiau tris kėlinukus žaidimas vyko taškas į tašką, o pirmaujanti ekipa keitėsi ne kartą. Vis tik ketvirtame kėlinuke „Smeliavimas24.lt“ komanda pademonstravo pavyzdinę gynybą, į savo krepšį praleido vos 2 taškus ir tai buvo jų raktas į pergalę 64:53 (19:18, 15:16, 20:17, 10:2).

Jau nuo pirmųjų minučių tapo aišku, kad šiandien aikštelėje bus atkakli ir lygi kova. Abi komandos jau pirmojo kėlinuko metu žaidė taškas į tašką, stengėsi palaikyti didžiulį tempą. Žaidėjams ne viskas sekėsi, buvo daug skubotų metimų, „lipimo į medį“, tačiau kovingumo tikrai netrūko abiems pusėms. Nors pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą, bet ekipos labai jautriai reaguodavo nors į kiek geresnę varžovų atkarpą, buvo daug keitimų, pertraukėlių. Tad nieko keisto, jog ir ilgoji pertrauka prasidėjo esant visiškai lygybei 34:34.

Antroje rungtynių dalyje vėl viskas kartojosi, vėl keitėsi pirmaujanti ekipa ir vyko atkakli kova. Tačiau situacija pasikeitė ketvirtojo kėlinuko metu „Smeliavimas24.lt“ komanda atidavė labai daug jėgų gindama savo krepšį. „Resmila.lt“ žaidėjai užmiršo ką reiškia atakuoti laisviems, visi jų metimai buvo sunkūs, darbiniai. Turbūt ir sėkmė nusisuko nuo svečių, nes jie per kėlinuką surinko vos 2 taškelius. Ne itin rezultatyviai sužaidė ir jų varžovai, bet 10 taškų užteko, jog „Smeliavimas24.lt“ rungtynių pabaigoje galėtų jaustis saugiai. Susitikimas baigėsi rezultatu 64:53.

Modestas Koženiauskas („Smeliavimas24.lt“):

„tai mums labai neparankus varžovas, prieš juos žaisti visad labai sunku, bet smagu, jog pavyko atsirevanšuoti už pralaimėjimą 4 taškais. O komanda dabar duobėje, esame prastos formos.“

„Hermis“ nesukėlė rūpesčių „Smeliavimas24.lt“ ekipai (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Smeliavimas24.lt“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Krugės kariai“ neprilygo „Smeliavimas24.lt“ (69:80) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:39 val.)Tik ketvirtame kėlinuke savo žaidimą atradę „MRU VSF“ įveikė „Resmila.lt“ krepšininkus (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:34 val.)Solidžia pergale ketvirtfinalį pradėjo „LazybuGuru.lt“ įveikdami „Smeliavimas24.lt“ (89:68) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 23:56 val.)Atkakliame aštunfinalio mūšyje „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:46 val.)Antroje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmę „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Krugės karius“ (73:52) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Smeliavimas24.lt“ nepaliko jokių vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:13 val.)„Smėliavimas24.lt“ iškovojo triuškiančią pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:17 val.)