Kauno NTI-PN vs BK Centre (55:54)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ vos išsaugojo pergalę savo rankose

2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 22:46 val., peržiūros: 598

Sausio 11 dieną, 18:30 val., „Kauno NTI“ sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Kauno NTI-PN“ (šeimininkai) „BK Centre“ (svečiai). Rungtynių pradžioje „Kauno NTI-PN“ pasiekė dviženklį pranašumą, kurį labai sėkmingai išlaikė savo rankose daugiau nei tris kėlinukus. Vis tik „BK Centre“ sugebėjo atkurti intrigą, rungtynių pabaigoje visiškai priartėjo ir tik nesusikalbėjimas paskutinės minutės metu neleido jiems kovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu 55:54 (17:4, 19:18, 14:17, 5:15).

Rungtynių pradžioje daug geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie greitai tolo ir jų varžovai atrodė gerokai pasimetę. „BK Centre“ klydo labai paprastose situacijose, prametė kone viską ir per pirmąjį kėlinuką surinko vos 4 taškus. Tuo pasinaudoję „Kauno NTI-PN“ žaidėjai nutolo, o jų pranašumas tapo dviženklis. Vėliau svečiai kiek apsiprato aikštelėje, pradėjo pataikyti ir skirtumas bent jau nustojo augęs. Iki pat ilgosios pertraukos vyko gana lygus ir atkaklus žaidimas, tik „Kauno NTI-PN“ vis dar išlaikė pranašumą kurį susikūrė susitikimo pradžioje 36:22.

Antroje rungtynių dalyje vėl žaidimas buvo lygus. Abi komandos atrodė tikrai panašaus pajėgumo, galima sakyti „Kauno NTI-PN“ komandą gelbėjo tik savos aikštelės pranašumas, nes čia jie visada jaučiasi itin užtikrintai. Nors ir sunkiai, bet „BK Centre“ ėmė artėti, ketvirtojo kėlinuko metu tikrai nemažai dėmesio skyrė gynybai ir tai padėjo sugražinti intrigą. Skirtumas beveik išnyko ir liko vos 1 taškelis. Bet čia svečiams koją pakišo nesusikalbėjimas, jie nesugebėjo prasižengti paskutinėmis sekundėmis, o varžovai išlaukė finalinio švilpuko ir išsaugojo pergalę savo rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 55:54.

„Return“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2017 spalio 31 d., antradienis, 21:25 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė įtikinamą pergalę (2018 vasario 13 d., antradienis, 22:47 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:03 val.)„Kauno NTI-PN“ palaužė „Alumnita“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 16:43 val.)„Kauno NTI-PN“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ krepšininkus (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.)„Dumblas“ sezoną pradėjo pergale prieš „BK Centre“ (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 15:37 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipa (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:24 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ turėjo pripažinti „BK Centre“ pranašumą (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 15:44 val.)„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:39 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:48 val.)