BC „Straight“ vs Laipsniai (61:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Straight“ palaužė ilgą laiką pirmavusius „Laipsnius“

2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 21:45 val., peržiūros: 802

Trečiadienio vakarą Kauno TPMC salėje vyko C lygos B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidusi BC „Straight" su „​Laipsniais“. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę svečiai nusileido geriau pabaigą sužaidusiems šeimininkams.

​Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai. Sužaidus 5 minutes po A. Jankevičiaus dvitaškio „Laipsniai“​ atitrūko iki 7 taškų persvaros (5:12). ​Šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus. Kėlinį taikliu tritaškiu užbaigę svečiai išsiveržė dviženkliu taškų skirtumu (11:21).​

​Antrajame rungtynių ketvirtyje ​žaidimas klostėsi panašiai. BC „​Straight“​ niekaip nepavyko pralaužti varžovų gynybos. Taikliu G. Slapšio tolimu metimu „​Laipsniams“​ pavyko įgyti 16 taškų persvarą (18:34). ​Komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 25:40.

​Trečiasis kėlinys buvo labai nerezultatyvus. Abi komandos prametė gerus metimus ir per kėlinį surinko atitinkamai 10 ir 8 taškus. Pasibaigus trečiajam ketvirčiui komandas vis dar skyrė dviženklė taškų suma – ​35:48.

​Ketvirtasis kėlinys tarsi pabudino šeimininkų komandą. Jie kėlinį pradėjo spurtu 17:4. ​Sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes po taiklaus A. Eitučio tritaškio rezultatas tapo lygus. Didelę įtaką šiam rezultato pokyčiui turėjo A. Jankevičiaus gauta techninė pražanga. Likus žaisti 20 sekundžių taikliu dvitaškiu metimu šeimininkai atitrūko 4 taškais (59:55). ​Po minutės pertraukėlės „Laipsniai“ dar bandė gelbėtis, tačiau apsigynę BC „Straight“iškovojo pergalę rezultatu 61:55.

Nugalėtojų trenerio E. Rinkevičiaus komentaras pasibaigus rungtynėms:
„​Dar trūksta susižaidimo, pirmų dviejų kėlinių metu nepavyko išpildyti derinių, nesisekė gynyboje. Vėliau perėjome į zoninę gynybą. Tiesiog reikia trupučio laiko. Keli lyderiai nauji atėję renka taškus, viskas atrodo aikštelėje gražiai, bet dar trūksta truputį susižaidimo ir bus dar geriau.“

BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)„KMAIK“ neprilygo „Laipsniams“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:25 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)BC „Straight“ ketvirtajame kėlinuke įrodė pranašumą prieš „ASU dubleriai“ (79:68) (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:24 val.)„BC „Straight“ „C“ lygos pirmenybėse įveikė „ASU dubleriai“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 21:25 val.)Permainingoje kovoje „Hermis“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:16 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.)Emocijų kupinose rungtynėse BC „Straight“ pergalė po pratęsimo prieš „Elektromontuotojas“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Sabonio KC“ nusileido „Laipsniai“ (63:75) (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)