ASU dubleriai vs Kauno TPMC ‒ 2 (93:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

27 taškus per kėlinuką pelnęs A. Bulys atvedė „ASU dublerius“ į pergalę kovoje su „Kauno TPMC ‒ 2“

2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 23:36 val., peržiūros: 1188

Kovo 15 dieną ASU sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ASU dublerius“ priemė svečius „Kauno TPMC ‒ 2“.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (2:2). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „ASU dubleriai“ (7:2). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas tarp komandų ištirpo ir žaidimas išsilygino. Antroje ketvirčio pusėje svečiai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį, o pranašumą išsaugojo iki kėlinio pabaigos – 15:18. Antrojo kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, bet svečiai ir toliau dominamą ir vienu metu turėjo septynių taškų pranašumą (17:24). Šeimininkai vis bandydavo spurtuoti ir priartėti, bet varžovai į tokius išpuolius vis rasdavo atsaką ir prieš ilgąją pertrauką turėjo šešių taškų pranašumą – 34:40

Trečio kėlinio pradžioje „ASU dubleriai“ pelnė septynis taškus be atsako, po kurių rezultatas tapo jų naudai (41:40). Vėliau komandos žaidė lygiai, o sužaidus šešias minutes komandas skyrė tik du taškai (48:46). Lygiai besiklostantis kėlinukas baigėsi sėkminga šeimininkų atkarpa ir prieš lemiamą ketvirtį „ASU dubleriai“ turėjo penkių taškų pranašumą – 58:53. Ketvirto kėlinio pradžioje abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, bet A. Bulio vedami šeimininkai pradėjo tolti (67:61). Svečiai gelbėjosi tolimais metimais ir tai jiems padėjo išsilaikyti arti varžovų, o likus žaisti keturias minutes komandas skyrė vos taškas – 74:73. Tačiau tada puolime įsisiautėjęs A.Bulys per beveik keturias minutes pelnė 15 taškų ir visiškai sužlugdė varžovų šansus pakovoti dėl pergalės. Rungtynes ir tuo pačiu seriją rezultatu 93:80 (15:18, 19:22, 24:13, 35:27) laimėjo „ASU dubleriai“.

Pirmose aštunfinalio rungtynėse „ASU dubleriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)Taškų lenktynėse KK „Alfa būrys“ nukovė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)Be keitimų žaidę „ASU dubleriai“ neatsilaikė prieš „Kauno Rami“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:52 val.)Tomo Vasiliūno taiklus metimas atnešė pergalę „ Kauno ‒ TPMC 2“ ekipai (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 18:55 val.)KK „Alfa būrys“ vos neprisižaidė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 00:56 val.)Keturiese likę „ASU dubleriai“ nepasipriešino „Kauno Rami“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 18:29 val.)Sėkmingas žaidimas antroje rungtynių pusėje leido „ASU dubleriams“ pergale pradėti seriją prieš „KMAIK“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:12 val.)„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:49 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.),,BC ,,Straight“ nepasigailėjo ,,Kauno TPMC – 2“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:06 val.)