Sparta vs Kauno NTI-PN (85:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 19 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Sparta“ po labai atkaklios kovos palaužė „Kauno NTI-PN“ ir žengė į ketvirtfinalį

2018 kovo 19 d., Pirmadienis, 21:53 val., peržiūros: 528

Kovo 19 d., pirmadienį, Nepilnamečių tardymo izoliatoriaus – pataisos namų sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės antrosios aštuntfinalio rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Kauno NTI-PN“ ir svečių „Spartos“ krepšininkų. Pirmąsias rungtynes 72:84 buvo laimėję „Spartos“ krepšininkai.

Rungtynių pradžioje Š. Sobolio metimai leido svečiams pirmauti 3:8. Bet daugiausia J. Atkočaičio ir A. Atkočaičio tikslių metimų dėka „Kauno NTI-PN“ perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir šeimininkai pasibaigus pirmajam ketvirčiui pirmavo 20:14.

Antrajame kėlinuke „Kauno NTI-PN“ labai greitai įgijo ir dviženklį pranašumą – 28:16. Ir toliau šeimininkai diktavo savo sąlygas rungtynėse bei pirmavo 36:22. Visgi, kėlinuko pabaigoje sėkmingiau sužaidė „Sparta“ ir priartėjo iki 39:32.

Trečiajame kėlinuke J. Atkočaičio metimai vėl leido „Kauno NTI-PN“ ekipai įgyti dviženklį pranašumą – 48:38. Bet tada tritaškį pataikė M.Kaselis, taip inicijuodamas svečių ekipos spurtą, po kurio „Spartai“ pavyko įsiveržti į priekį 51:55.

Lemiamas ketvirtis vyko labai atkakliai. Po D. Šagino metimo iš po krepšio „Kauno NTI-PN“ pirmavo 67:62. Bet tada iniciatyvos ėmėsi T.Šorius, kuris pataikęs kelis metimus išvedė „Spartos“ ekipą į priekį 73:79. Nors A. Atkočaičio du tritaškiai paeiliui grąžino intrigą į rungtynes – 79:81, tačiau sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę svečiai iškovojo antrąją pergalę prieš savo varžovus ir tokiu būdu žengė į C lygos Mažosios taurės ketvirtfinalį.

„Sparta“ įveikė „Baltic Transline“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:39 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo vargo su „Kauno NTI- PN“ ekipa (2018 vasario 06 d., antradienis, 20:07 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavusi „Sparta“ patiesė „Kauno NTI-PN“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:53 val.)KK „13“ turėjo vargo su „Kauno NTI-PN“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 18:05 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė įtikinamą pergalę (2018 vasario 13 d., antradienis, 22:47 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:03 val.)Visas rungtynes pirmavę „BK Centre“ galiausiai nusileido „Kauno NTI-PN“ krepšininkams (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:43 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Return“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:54 val.)„Ryterna Group“ pranoko „Kauno NTI ‒ PN“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:36 val.)