Kauno NTI-PN vs BK Centre (59:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 27 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Visas rungtynes pirmavę „BK Centre“ galiausiai nusileido „Kauno NTI-PN“ krepšininkams

2018 vasario 27 d., Antradienis, 21:43 val., peržiūros: 677

Vasario 27 dieną, 18:30 val., „Kauno NTI-PN“ sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Kauno NTI-PN“ (šeimininkai) ir „BK Centre“ (svečiai). Ne dažnai būna, kad komanda atsilikdama kone visą laiką laimėtų rungtynes, tačiau taip nutiko šį vakarą. Visas rugntynes besivejančių vaidmenyje buvę šeimininkai paskutinėmis rungtynių minutėmis sugebėjo perlaužti rungtynių eigą ir iškovojo sudėtingą pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 59:55 (8:15, 14:12, 17:20, 20:8).

Rungtynių pradžioje abiems komandoms žaidimas nesiklijavo, krepšininkai dažniau klydo nei rinko taškus, o į priekį pabėgti pavyko svečiams. Tiesa, jų persvara nebuvo didelė, tačiau nerezultatyviose rungtynėse kiekvienas taškas buvo daug vertingesnis. „BK Centre“ išnaudojo savo ūgio pranašumą, geriau kovojo dėl kamuolių ir prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo rezultatu 22:27.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo svečiams dar labiau nutolus, o skirtumas perkopė 10 taškų ribą. „BK Centre“ labai sėkmingai gynė savo krepšį, vien ką reiškia net 9 P. Chižniak blokuoti metimai. „Kauno NTI-PN“ komanda atsibudo tik pačioje rungtynių dalyje, komanda sulaukė labai garsaus sirgalių palaikymo, patys pradėjo pataikyti iš toli ir skirtumas nepastebimai išnyko. Galiausiai „Kauno NTI-PN“ persvėrė rezultatą savo naudai, bet paskutinę minutę dėl pražangų limito liko vos keturiese. „BK Centre“ nepasinaudojo šia varžovų dovanėlę ir turėjo pripažinti apmaudų pralaimėjimą 59:55.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

_Mikaso_2018 vasario 27 d., 21:28 val.
Kadangi BK centre nera sudetyje P. Chizniak, tai jo statiska suvesta S. Pedos
„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:39 val.)Itin rezultatyviai sužaidę „Neveronys ‒ LKK“ sutriuškino „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:06 val.)KK „Alfa būrys“ išvargo pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2018 sausio 16 d., antradienis, 20:57 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavusi „Sparta“ patiesė „Kauno NTI-PN“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:53 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo vargo su „Kauno NTI- PN“ ekipa (2018 vasario 06 d., antradienis, 20:07 val.)„Ryterna Group“ pranoko „Kauno NTI ‒ PN“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:36 val.)„Alaina“ pranoko namuose žaidusius „BK Centre“ krepšininkus (2017 gruodžio 02 d., šeštadienis, 15:59 val.)KK „13“ turėjo vargo su „Kauno NTI-PN“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 18:05 val.)„Sparta“ po labai atkaklios kovos palaužė „Kauno NTI-PN“ ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:53 val.)„BK Centre“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Alumnita“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 15:51 val.)