Neveronys ‒ LKK vs LazybuGuru.lt (87:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Puikus J. Draudvilos žaidimas „Neveronys ‒ LKK“ ekipai atnešė sunkią pergalę prieš „LazybuGuru.lt“

2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 22:13 val., peržiūros: 943

Sekmadienį, balandžio mėn. 8 dieną, Kaustos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmosios pusfinalio rungtynės tarp vietos „Neveronys – LKK“ bei svečių „LazybuGuru.lt“ krepšininkų.

Rungtynių pradžioje J.Draudvila pelnė septynis taškus paeiliui, kurie leido „Neveronys – LKK“ ekipai įsiveržti į priekį 10:4. Bet į tai A.Kaminskas atsakė dviem tolimais metimais – 10:11. Kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie pasibaigus ketvirčiui buvo priekyje 23:18.

Antrąjį kėlinuką puikiai pradėjo „LazybuGuru.lt“ ekipa, kuri netruko įsiveržti į priekį – 26:30. Bet tada tritaškį pataikė E.Kaluginas, vėl septynis taškus paeiliui pridėjo J.Draudvila ir „Neveronys ‒ LKK“ vėl buvo priekyje 36:30. Bet svečių krepšininkas S.Pakalniškis dviem tritaškiais neleido šeimininkams tolti. Įpusėjus susitikimui 46:43 priekyje buvo „Neveronys ‒ LKK“.

Trečiajame kėlinuke D. Gudeliausko bei J. Draudvilos tritaškiai leido „Neveronys ‒ LKK“ ekipai įgyti dviženkę persvarą – 67:53. Kėlinuko pabaigoje A. Kaminsko metimai leido svečiams šiek tiek priartėti – 69:62.

Lemiamame ketvirtyje po dvylikos A. Kaminsko ir penkių S. Pakalniškio taškų „LazybuGuru.lt“ išlygino rungtynių rezultatą 80:80. Bet tada savo žodį tarė J.Draudvila, pataikęs labai svarbų tritaškį, po kurio svečiai jau nesugebėjo perlaužti rungtynių eigos. Galutinis susitikimo rezultatas 87:82 (23:18, 23:25, 23:19, 18:20).

„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:38 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Nebajerio“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 14:45 val.) „Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 14:48 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randeris“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:58 val.)„Neveronys ‒ LKK“ užbaigė C lygos pusfinalį antrą kart įveikdami „LazybuGuru.lt“ (95:82) (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Neveronys ‒ LKK“ komandai užteko vieno gerai sužaisto kėlinio, kad pasiektų pergalę prieš „Spartą“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 23:44 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)Namuose „Grande“ neatsilaikė prieš „LažybuGuru.lt“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Neveronys ‒ LKK“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Krugės kariai“ nesutrukdė „Neveronys ‒ LKK“ pratęsti pergalių serijos (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:18 val.)