Birštono SC – „Olimpas“ vs Hermis (93:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 09 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Birštono SC - ,,Olimpas““rungtynių pabaigoje įveikė „Hermis“

2017 gruodžio 09 d., Šeštadienis, 16:04 val., peržiūros: 557

Šeštadienį, gruodžio 9-ąją dieną, Birštono gimnazijos salėje įvyko C lygos, didžiosios taurės F pogrupio rungtynės, kuriuose susitiko „Birštono SC – ,,Olimpas““ (šeimininkai) ir „Hermis“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, tačiau svarbiausia svečiams pritrūko jėgų, jie į rungtynes atvyko tik penkiese, kai šeimininkų buvo dešimt žaidėjų, todėl jiems teko pripažinti varžovų pranašumą – 93:75.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Visą kėlinuką abi komandos nenorėjo nusileisti,bet likus iki kėlinio pabaigos kelioms sekundėms „Hermio“ komandos žaidėjas M.Kudirka pataikę tritaškį ir komandai padėjo įsiveržti į priekį – 24-27.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai savo greitomis atakomis išlygino rezultatą ir pasivijo priešininkus (29:29), (33:33), (39:39). Prie sėkmingos atkarpos labiausiai prisidėjo M.Knyšius pataikęs aštuonius taškus per kėlinį – 50:48.

Trečiasis kėlinys vėl prasidėjo apylygiai, tačiau vis šeimininkų komanda bandydavo padidinti rezultatą ir atsiplėšti nuo svečių, bet po sėkmingesnės jų atkarpos tokią pat sėkmingą sužaisdavo ir varžovai – 66:65.

Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo nervinga, abi komandos žaidė itin nerezultatyviai, abi komandos daug baudavosi. Kėliniui įpusėjus šeimininkai atlikę kelias greitas pergales įsiveržę į priekį. O svečiai susidūrė su mažos rotacijos pasėkmėmis, dėl penkių pražangų buvo išvarytas J.Pranevičius ir P.Glaniauskas ir svečiai susitikimą turėjo užbaigti tryse. O „Birštono SC – ,,Olimpas““ komanda ir toliau didino taškų persvara. Susitikimas baigėsi rezultatu 93-75.

„Birštono SC – ,,Olimpas““ komandos treneris V. Kapačinskas: Mūsų pergalę lėmė ilgesnis suolelis.

Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Birštono SC ‒ ,,Olimpas““ įveikė „KK „13““ (2018 kovo 06 d., antradienis, 23:05 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)Grupės lyderių susitikime Birštono SC – „Olimpas“ po įtemptos kovos palaužė „Dumblą“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 18:36 val.)Birštono SC – „Olimpas“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė BC „Straight“ (93:59) (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:41 val.)C lygos atkrintamųjų varžybų starte ‒ Birštono SC – „Olimpo“ pergalė prieš KK „13“ (2018 kovo 10 d., šeštadienis, 15:53 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)Birštono SC – „Olimpas“ atkakliame susitikime palaužė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:42 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse užtikrinta Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:12 val.)Atsitiesusi „LazybuGuru.lt“ po pratęsimo įveikė „Hermio“ penketuką (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Birštono SC – „Olimpas“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 20:11 val.)