Grande vs KK „Alfa būrys“ (98:91)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 16 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Atkakliose ir permainingose pirmose pusfinalio rungtynėse po pratęsimo „Grande“ palaužė KK „Alfa būrį“

2018 balandžio 16 d., Pirmadienis, 23:26 val., peržiūros: 686

Balandžio 16 dieną T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Grande“ priemė svečius „Alfa būrį“.

Rungtynes pradėjo „Alfa būrio“ dvitaškis (0:2). Vėliau vienuolika taškų be atsako pelnė „Grande“ (11:2). Po dar trijų taiklių šeimininkų tritaškių komandas skyrė 14 taškų (20:6). Vėliau vienuolika taškų be atsako pelnė „Alfa būrys“ (20:15). Kėlinio paskutinėmis minutėmis komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė šeši taškai (26:20).

Antro kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Grande“ (31:20). Vėliau „Alfa būrys“ pamažu vijosi varžovus, o baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė tik trys taškai (35:32). Labiau priartėti „Grande“ varžovams neleido ir pelnė devynis taškus be atsako (44:32). Kėlinio pabaigoje „Grande“ persvara padidėjo iki 16 taškų (52:36).

Trečio kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Grande“ (57:36). Vėliau komandos apsikeitė taikliais metimais (59:38). Vėliau komandos žaidė apylygiai, likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė dvidešimt taškų (66:46). Sekančią atkarpą net 0:16 laimėjo „Alfa būrys“ (66:62). Kėlinį taikliu dvitaškiu užbaigė „Grande“ (68:62).

Ketvirto kėlinio pradžioje penkis taškus iš eilės pelnė „Alfa būrys“ (68:67). Vėliau geriau žaidė „Grande“, kurie ketvirtą minutę buvo susigrąžinę septynių taškų persvarą (76:69). Įpusėjus septintai minutei „Alfa būrys“ pasivijo varžovus (80:80). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o sužaidus keturiasdešimt minučių rezultatas buvo lygus (86:86).

Pratęsime pirmus taškus pelnė „Alfa būrys“, bet „Grande“ atsakė keturiais taškais be atsako (90:88). Įpusėjus pratęsimui „Grande“ pirmavo penkiais taškais (94:89). Šeimininkai savo persvarą išlaikė ir įveikė varžovus rezultatu 98:91. „Grande“ pasiekė pirmą pergalę pusfinalyje ir pirmauja serijoje iki dviejų pergalių rezultatu 1:0.

„Grande“ treneris T.Vaitkūnas: „Šį sezoną taip būna, kad kartas nuo karto turime bangų žaidime. Varžovai šiandien buvo stiprūs. Jie turi ir priekinę liniją ir mažus žaidėjus fiziškai stiprius. Leidome pajusti savo žaidimą ir buvo sunku žaisti antroje pusėje. Jeigu susirinksime antrose rungtynėse, manau laimėsime.“ Paklaustas, kas lėmė pergalę pratęsime, treneris atsakė: „Charakteris gal. Sunkios labai rungtynės buvo, fiziškai žaidėme visas rungtynes ir varžovai nenusileido. Tas ir lėmė tokį apylygį rezultatą.“

Dovydo ir Galijoto kovą priminusiose rungtynėse triuškinanti „Randerio“ pergalė prieš KK „Alfa būrį“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:01 val.)„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alfa būrį“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:26 val.)Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)Sezono rezultatyvumo rekordusi gerinusi „Grande“ tiesiog nušlavė „Alumnita“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 00:59 val.)„Grande“ įveikė KK „Alfą būrį“ ir žengia į C lygos finalą (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:05 val.)Namuose „Grande“ neatsilaikė prieš „LažybuGuru.lt“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:20 val.) LazybuGuru.lt rungtynių pabaigoje vis tik patiesė KK „Alfa būrys“kolektyvą. (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 00:18 val.)C lygos Mažosios taurės čempionais tapo „Grande“ ekipa (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 13:29 val.)„Sparta“ ketvirtame kėlinuke neatsilaikė prieš „Grande“ krepšininkus (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Return“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grande“ (76:68) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 15:40 val.)