KMAIK vs ASU dubleriai (92:60)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Draugiškos rungtynės
2018 kovo 20 d., Antradienis, 18:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dubleriai“

2018 kovo 20 d., Antradienis, 20:31 val., peržiūros: 636

Antradienį, kovo 20 – ąją dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „KMAIK“ ir svečių „ASU dubleriai“ krepšininkų. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo ketvirčio pabaigoje pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas. Nors svečiai dar trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje rodė dantis, tačiau viską į vietas sudėliojo gerai „KMAIK“ spurtas sužaistas žaidimas.
Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pradžiai į priekį šoktelėjo šeimininkai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Vėliau komandų pajėgumas išsilygino, „ASU dubleriai“ priartėjo prie savo varžovų ir komandos keitėsisėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi su puse minutės, svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai ir kėlinį laimėti – 20:21.

Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „ASU dubleriai“, kurios priartėjo prie savo varžovų vėl, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai surengė10:3 spurtą ir taip įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 45:30.

Antrąją rungtynių pusę kur kas užtikrinčiau pradėjo „KMAIK“ ekipa ir be didesnių sunkumų puikiai atstovėjo gynyboje ir tai leido jiems vėl spurtuoti – 63:49.

Lemiamas ketvirtis beliko tik formalumas ir komandos jau žaidė atsipalaidavus. „ASU dubleriai“ taip ir nepavyko mesti rimtesnio iššūkio „KMAIK“ ekipai ir pastaroji iškovojo pergalę rezultatu – 92:60.

„KMAIK“ komandos treneris P. Vyšniauskas: Šiadieną mūsų pergalę lėmė, tai kad buvome geriau pasiruošę.

„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)„KMAIK“ vos neprisižaidė, bet iškovojo pergalę prieš „Hermis“ (66:61) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 09:27 val.)„Sabonio KC“ vos neprisižaidė su „ASU dubleriai“ (75:73) (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė penkiese susirinkusius „ASU dublerius“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 23:16 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„Nebajeris“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:13 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Ryterna Group“ sutriuškino „ASU dublerius“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:16 val.)„KMAIK“ nepasipriešino „LazybuGuru.lt“ (68:101) (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:03 val.)