Dumblas vs Birštono SC – „Olimpas“ (62:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Grupės lyderių susitikime Birštono SC – „Olimpas“ po įtemptos kovos palaužė „Dumblą“

2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 18:36 val., peržiūros: 729

Sekmadienį, lapkričio 26 -ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholis“ C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, A rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Dumblo“ ir svečių Birštono SC – „Olimpas“ komandos. Šios dienos rungtynėse komandos kovojo dėl grupės lyderių pozicijos, nes abi ekipos iki šiol dar nebuvo patyrusios pralaimėjimų.

Pirmojo kėlinuko pradžioje komandos keitėsi tritaškiais, nors kėlinuką geriau pradėjo T. Buloto vedama šeimininkų ekipa, tačiau savo komandos lyderį atrado ir Birštono SC – „Olimpas“ – juo tapo aštuonis paeiliui pelnęs M.Seilius, kurio pastangomis puolime svečiai neleido varžovams nutolti per daug. Kėlinio pabaigoje svečiai sulaukė vėluojančių žaidėjų papildymo ir po penkių iš eilės M. Knyšiaus taškų Birštono SC – „Olimpas“ komanda pirmąkart išsiveržė į priekį – 17:18. Antras kėlinukas prasidėjo rezultatyviai abi komandos vis keitėsi rezultatyviai išpuoliais, o „Dumblas“ kėlinio viduryje vėl truktelėjo į priekį (29:26). Tačiau netrukus svečiai vėl išlygino rezultatą, bet šeimininkai gelbėjosi rinkdami lengvus taškus nuo baudų metimo linijos – keturis iš eilės realizavo T.Jorudas, tačiau svečiai iš Birštono vėl sugebėjo agresyviau sužaisti kėlinio pabaigą ir vėl kėlinuką baigė išsaugodami minimalią persvarą – 33:34.

Po pertraukos aikštelėje ir toliau virė atkakli kova, bet taškus lengviau sekėsi rinkti „Dumblo“ ekipai, kurie likus žaisti tris minutes turėjo 7 taškų persvarą ir jau atrodė, kad galutinai perėmė žaidimo kontrolę į savp rankas (48:41).Netrukus šeimininkai krito į duobę puolime, o tada savotišku netikėtumu jiems tapo varžovų puolėjas I.Snapaitis, kuris darė viską – pataikė dvitaškius, realizavo baudos metimu, kėlinio pabaigoje „apdovanojo“ varžovus tritaškiu ir per mažiau nei tris minutes surinko 10 taškų bei padėjo savo komandai vėl išsiveržti į priekį 52:56. Ketvirtajame kėlinyje abi komandos žaidė nerezultatyviai, brolių Knyšių vedamas Birštono SC – „Olimpas“ įpusėjus ketvirčiui turėjo dviženklį pranašumą (54:64). Kelis kartus iš eilės sėkmingai atakas užbaigė T.Bulotas, bet į tai atsakė I.Snapaitis vėl pataikydamas iš toli ir komandas skyrė jau 11 taškų. Nors per likusį laiką „Dumblo“ ekipa ir bandė gelbėtis, tačiau lemiamu momentu metimai nekrito, o svečiams pavyko išsaugoti turėtą pranašumą ir iškovoti pergalę rezultatu – 62:71 (17:18, 16:16, 19:22, 10:15), kuri garantavo jiems pirmąją vietą A grupėje.

Po laimėtų rungtynių Birštono SC – „Olimpas“ komandos treneris V. Kapačinskas kalbėjo:

„Rungtynės buvo atkaklios – džiugu, kad pavyko laimėti. Sunkiai startavome, buvo bangų, nes sudėtis šiandien susirinko ne pagrindinė – didelių turėjome daugiau nei mažiukų, bet visi gana neblogai sužaidė.“

Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)Birštono SC – „Olimpas“ atkakliame susitikime palaužė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:42 val.)C lygos atkrintamųjų varžybų starte ‒ Birštono SC – „Olimpo“ pergalė prieš KK „13“ (2018 kovo 10 d., šeštadienis, 15:53 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse užtikrinta Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:12 val.)Birštono SC – „Olimpas“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 20:11 val.)„LazybuGuru.lt“ privertė pasiduoti Birštono SC – „Olimpo“ krepšininkus ir iškovojo C lygos Didžiosios taurės bronzą (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 19:24 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Birštono SC ‒ ,,Olimpas““ įveikė „KK „13““ (2018 kovo 06 d., antradienis, 23:05 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Birštono SC - ,,Olimpas““rungtynių pabaigoje įveikė „Hermis“ (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 16:04 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nepaliko vilčių BK „Centre“ krepšininkams (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 15:00 val.)