KK „Alfa būrys“ vs Alaina (67:49)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“

2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 18:19 val., peržiūros: 867

Sekmadienį, vasario 18 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, I pogrupio komandų – vietos KK „Alfa būrys“ bei svečių „Alaina“. Pirmoje rungtynių pusėje aiškiai pranašesni atrodė aikštelės šeimininkai, kurie įgijo dviženklį pranašumą. Antroje rungtynių pusėje KK „Alfa būrys“ išlaikė turėtą pranašumą ir pasiekė pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo labai lėtai ir sunkiai rinko taškus. Per daugiau nei pusę ketvirčio, abi komandos sudėjus buvo pelniusios vos dešimt taškų. Antroje kėlinuko pusėje aikštelės šeimininkai įsibėgėjo, pradėjo pataikyti tolimus metimus ir perimė rungtynių iniciatyvą į savo rankas. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:10. Antrojo kėlinio metu aikštelės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą ir vėliau jį sėkmingai laikė savo rankose viso likusio ketvirčio metu. „Alainos“ ekipai sunkiai sekėsi mažinti savo atsilikimą, o priešingai – jis tik didėjo. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:20.

Trečiojo kėlinio pradžioje KK „Alfa būrys“ įgijo jau 20-ies taškų pranašumą, tačiau vėliau „Alaina“ pradėjo grėsmingai artėti prie savo varžovų ir tai jiems pavyko. Skirtumas tarp komandų sunyko iki dešimties, bet kėlinuką aukštesne nata užbaigė šeimininkai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 49:34. Lemiamo ketvirčio metu vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė ir likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas. Galutinis rungtynių rezultatas 67:49.

Marius Cechonas (KK „Alfa būrys“):
“Nebuvo trenerio, tad tas ir nulėmė mūsų pergalę“.

„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė „Alaina“ ekipą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:38 val.)KK „Alfa būrys“ be didesnio vargo įveikė „Alainos“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:50 val.)KK „Alfa būrys“ įveikė „Alainą“ ir serijoje įsiveržė į priekį (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)KK „Alfa būrys“ antrą kartą įveikė „Alaina“ ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 18:50 val.)KK „Alfa būrys“ žengė į pusfinalį (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 00:55 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 17:08 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo šiek tiek vargo su BK „Centre“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:07 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)„Alaina“ įveikė „Alumnitą“ (73:58) (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 23:20 val.)