Smeliavimas24.lt vs Baltic Transline (100:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Smeliavimas24.lt“ neturėjo vargo prieš „Baltic Transline“ (100:74)

2018 sausio 09 d., Antradienis, 00:30 val., peržiūros: 857

Gruodžio 8d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Didžiosios taurės, H pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Smeliavimas24.lt“ ir svečių – „Smeliavimas24.lt“.

Jau nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmė „Smeliavimas24.lt“ krepšininkai. Šeimininkai rungtynes pradėjo 18:0 spurtu, o pirmąjį kėlinį užbaigė 30:12. Antrąjame kėlinyje svečiams puolime sekėsi šiek tiek geriau, tačiau sumažinti deficito nepavyko, o po 2 tritaškius įmetę J.Snudaitis ir R.Švagždys sukrovė savo komandai 23 taškų persvarą – 51:28.

Antroją rungtynių pusę geriau pradėjo svečiai, per trečiąjį kėlinį 3 tritaškius įmetęs M.Klupšas padėjo laimėti kėlinį savo ekipai 2 taškais. Ketvirtąjame rungtynių ketvirtyje dominavo puolimas ir greitos atakos, tačiau komandiškai žaidę „Smeliavimas24.lt“ krepšininkai susitvarkė su varžovais ir šventė pergalę – 100:74 (30:12, 21:16, 17:19, 32:27).

„Smeliavimas24.lt“ komandos treneris Modestas Koženiauskas:

Sekėsi kaip ir viskas galima sakyt, pirmos varžybos po naujų metų, tik tai bandome įsivažiuot, buvo šiek tiek nesusikalbėjimų gynyboje, bet šiaip viskas normaliai, įsivažiuosim.

„Dumblas“ tris kėlinius vargo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Smeliavimas24.lt“ be vargo sutriuškino „Nebajerio“ krepšininkus (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Smeliavimas24.lt“ nepaliko jokių vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:13 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Baltic Transline“ pranašumą (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:04 val.)„Smeliavimas24.lt“ nesulaukė pasipriešinimo iš „KMAIK“ krepšininkų (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:40 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Smeliavimas24.lt“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Neveronių -LKK“ pranašumą (2017 gruodžio 08 d., penktadienis, 22:22 val.)„Smėliavimas24.lt“ iškovojo triuškiančią pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:54 val.)