Alaina vs Alumnita (100:43)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 15 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Alaina“ be vargo susitvarkė su „Alumnita“

2018 sausio 16 d., Antradienis, 00:09 val., peržiūros: 681

Pirmadienio vakarą A. Smetonos gimnazijoje vyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „​Alaina“​ su „Alumnita“​ (svečiai). Visas rungtynes užtikrintai žaidę šeimininkai iškovojo nesunkią pergalę.

​Pirmasis kėlinys žadėjo galimą intrigą rungtynių eigoje. Aikštės šeimininkai pradėjo rungtynes trimis iš eilės sėkmingomis atakomis. Tačiau tai suerzino svečius ir jie atsakė spurtu 8:0 ir išsiveržė į priekį (6:8). Vėliau abi komandos nuosekliai keitėsi taikliais metimais. Kėlinio pabaigoje V.Čypas („Alaina“​) pelnė 2+1, o po šio epizodo šeimininkai pirmavo 22:17.

​Antrasis kėlinys puikiai atspindėjo rungtynių baigtį. Vedami R. Snieškaus „Alainos“​ krepšininkai vieną po kitos rengė sėkmingas atakas ir tolo nuo oponentų. Po jo 2+1 šeimininkai pirmąjį kartą pasiekė dviženklę persvarą, bet tai jiems nebuvo riba. Kibi „Alainos“​ gynyba leido svečiams ketvirčio metu pelnyti vos 8 taškus, iš kurių 5 įšovė M.Balčiūnas. Ketvirtis baigėsi rezultatu 48:25.

​Antroji rungtynių dalis beveik niekuo nesiskyrė nuo antrojo kėlinio. Šeimininkai sėkmingai tolo neleisdami savo priešininkams pelnyti pakankamai taškų, kad sukurtų intrigą. Triuškinančiai daužę varžovus „Alainos“​ krepšininkai „​Alumnitą“ nugalėjo rezultatu 100:43.

V.Čypas („​Alaina“):
„Manau, kad buvom fiziškai stipresni ir aukštesni, tai ir lėmė pergalę.“

„Alaina“ įveikė „Alumnitą“ (73:58) (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:38 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:58 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ išvargo pergalę prieš „Alumnita“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:54 val.)„BK Centre“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Alumnita“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 15:51 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)Rungtynių pabaigoje „Alaina“ neatsilaikė prieš „KMAIK“ (77:64) (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 00:36 val.)„Alaina“ pranoko namuose žaidusius „BK Centre“ krepšininkus (2017 gruodžio 02 d., šeštadienis, 15:59 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „Alumnitą“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)