Laipsniai vs Hermis (74:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 15 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Permainingoje kovoje „Hermis“ įveikė „Laipsnius“

2018 sausio 15 d., Pirmadienis, 22:16 val., peržiūros: 650

Piramdienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Laipsniai“ (8/2) ir svečių teisėmis atvykę „Hermis“ (5/6).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Hermis“ , kur greitomis atakomis atitrūko nuo varžovų ( 4:12), tačiau „Laipsniai“ ėmė laužti taškus po krepšiu ir skirtumas ištirpo iki 2 taškų ( 13:15). Toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau „Laipsniai“ sugebėjo paskutinėmis sekundėmis persverti rezultatą ( 24:22). Antrą kėlinuką šeimininkai pradėjo „sausa“ atkarpa 8:0, tačiau „Hermis“ įjungė aukštesnę pavarą ir skirtumas ištirpo iki 2 taškų ( 34:32). Po minutės pertraukėlės svečiai surengė greitų atakų bei susigrąžino pranašumą ( 36:40). Per likusį laiką „Hermis“ išsaugojo pranašumą – 45:50.

Po ilgosios pertraukos tarp ekipų vyko atkakli ir kieta kova, kur ne vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 61:63). Ketvirtame kėlinyje „Hermis“ mažais žingsniukais pradėjo tolti nuo varžovų ( 63:68). Likus žaisti tris minutes „Laipsniai“ ėmė lipti varžovams ant kulnų. Paskutinėmis sekundėmis „Hermis“ svarbiu momentu pataikė tritaškį metimą ir atstatė saugų pranašumą, kur tai užtikrino pergalę, rezultatu – 74:80 (24:22, 21:28, 16:13, 13:17)

Permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 16:28 val.)Rezultatyviose rungtynėse „Hermis“ įveikė „Alainą“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Hermis“ įveikė „KMAIK“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 20:16 val.)Permainingose rungtynėse „Hermis“ palaužė „Krugės karių“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)„KMAIK“ neprilygo „Laipsniams“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:25 val.)Su maža sudėtimi žaidę „Hermis“ neturėjo jokių šansų prieš „Laipsniai“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 19:31 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Laipsniai“ įveikė „Dumblą“ (62:51) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)BC „Straight“ palaužė ilgą laiką pirmavusius „Laipsnius“ (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)