Ryterna Group vs KK „13“ (56:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ palaužė KK „13“ komandą

2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 23:09 val., peržiūros: 639

Antradienį, lapkričio 7 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko KKL „Švyturys GO“, C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna Group“ priemė svečius KK „13“.

Rungtynes prasidėjo labai nerezultatyviai, abiejų komandų žaidime buvo daug broko – klaidos perduodant kamuolį, netaiklūs metimai iš patogių padėčių. Įpusėjus kėliniui abi komandos bendrai buvo įmetusios vos 6 taškus (4:2). Per likusį laiką abi komandos keletą kartų pasižymėjo, tačiau po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo „Ryterna Group“ 9:7.

Antro kėlinio pradžią geriau pradėjo svečiai du kart iš eilės užbaigę atakas „2+1“ principu. Vėliau komandos žaidė lygiai, bet antroje kėlinio pusėje vėl geriau atrodė šeiminikai ir įgijo 5 taškų persvarą (20:15). PVisgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė KK „13“ ir po T. Čekaičio dvitaškio šeimininkų persvara ištirpo iki 3 taškų – 23:20.

Trečio kėlinio pradžioje vėl geriau atrodė svečiai, nors jie pirmieji į savo krepšį praleido taškus, tačiau po spurtavo 0:12 ir po ilgos pertraukos vėl išsiveržė į priekį. Tačiau netrukus svarstyklės persivertė į kitą pusę ir tada jau šeimininkai sužaidę rezultatyvią atkarpą 11:4 ir sužaidus tris kėlinius „Ryterna Group“ vėl buvo priekyje rezultatu 37:36.

Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininakai pradėjo didinti persvarą, kuri po J. Mozerskio dvitaškio jau buvo dviženklė (48:38). Svečiai išsigelbėjumui turėjo dar šešias minutes, tačiau tokiose nerezultatyviose rungtynėse, kiekviena taškais besibaigianti ataka buvo labai svarbi. KK „13“ gretose lyderio vaidmens ėmėsi L.Stanislovaitis. Jo ir komandos draugų pastangumis, likus žaisti dvi minutes komandas jau skyrė vos tik vienas metimas (48:46). Tačiau tada „2+1“ pataikė A.Silvestravičius dvitaškį pridėjo R.Živatkauskas ir šeimininkai vėl atitrūko. Svečiai dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidė „Ryterna Group“ kurie iškovojo antrąją pergalę rezultatu 56:52 (9:7, 14:13, 14:16, 19:16), o KK „13“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas po dviejų iš eilės iškovotų pergalių.

Nugalėtojų komanda interviu metu nenorėjo nieko sukonkretinti ir tiesiog džiaugėsi iškovota sunkia, tačiau gražia pergale.

Nerezultatyviose rungtynėse KK „13“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:50 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:29 val.)„Hermis“ atkakliose rungtynėse nugalėjo KK „13“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Ryterna Group“ nurungė negausią „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:21 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna Group“ įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:23 val.)Atkakliose rungtynėse KK „13“ įveikė „Dumblą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:19 val.)Nerezultatyviame atkrintamųjų starte BC „Straight“ pergalė prieš „Ryterna Group“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:17 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)„Ryterna Group“ pranoko „Kauno NTI ‒ PN“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:36 val.)Permainingoje kovoje BC „Straight“ įveikė „Ryterna Group“ ir žengė į ketvirtfinalį (65:61) (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:07 val.)