Grande vs Return (80:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 12 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Grande“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Return“

2018 kovo 12 d., Pirmadienis, 22:44 val., peržiūros: 606

Kovo 12 dieną T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Grande“ priemė svečius „Return“ komandą. Šios rungtynės buvo pirmos šios poros rungtynės Mažosios taurės aštunfinalyje.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, o vėliau dvylika taškų be atsako pelnė „Grande“ (15:2). Prasidėjus antrai kėlinio pusei šeimininkų spurtą nutraukė svečiai (15:4). Vėliau komandos žaidė lygiai, o „Grande“ išsaugojo dešimties taškų persvarą (21:11).

Antro kėlinio pirmas dvi minutes „Return“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė šešis taškus (21:17). Vėliau komandos žaidė lygiai, o sužaidus pusę kėlinio svečiai pirmavo rezultatu 26:27. Netrukus persvarą susigrąžino „Grande“ (28:27). Šeimininkai pamažu didino persvarą, o aštuntą minutę komandas skyrė devyni taškai (38:29). Kėlinio pabaigoje „Grande“ persvara sumažėjo iki šešių taškų (40:34).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu „Return“ tritaškiu, o į tai „Grande“ atsakė trim taikliais dvitaškiais (46:37). Septintą minutę skirtumas sumažėjo iki trijų taškų (47:44). Netrukus penkis taškus be atsako pelnė „Grande“ (52:44). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė aštuoni taškai (57:49).

Ketvirto kėlinio pradžioje geriau žaidė „Return“, kurie įpusėjus ketvirtai minutei varžovams nusileido tik keturiais taškais (61:57). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Grande“ (69:57). Visgi svečiai nepasidavė ir aštuntą minutę priartėjo prie varžovų (71:67). Visgi rungtynių pabaigoje „Grande“ žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 80:73. Antra aštunfinalio dvikova vyks kovo 18 dieną 14 valandą A. Sabonio KC.

„Grande“ treneris T.Vaitkūnas: “Permainingos rungtynės buvo. Pradėjome gerai, atsipalaidavome. Varžovai pradėjo mesti sunkius metimus, mes atsipalaidavome. Sunkiai laimėjome palyginus. Tikėjomės lengvesnės kovos. Trūko mūsų lyderio Aido. Sekančiose tikėkimės bus.“

„Grande“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Return“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 01:25 val.)„Grande“ neturėjo vargo su „Randeriu“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Grande“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bella Italia ‒ Feniksas“ (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:52 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Return“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:54 val.)Namuose „Grande“ neatsilaikė prieš „LažybuGuru.lt“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Grande“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 vasario 13 d., antradienis, 23:00 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)„Grande“ be vargo įevikė „exPersvarą“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Grande“ vos per du kėlinukus sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)