Elektromontuotojas vs BC „Straight“ (62:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 20 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš BC „Straight“

2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 17:17 val., peržiūros: 556

Trečiadienį, gruodžio 20 dieną, KTK sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, G pogrupio komandų – vietos „Elektromontuotojo“ bei svečių BC „Straight“. Rungtynės prasidėjo apylygiu komandų žaidimu, tačiau nuo antrojo ketvirčio kur kas geriau aikštelėje jautėsi šeimininkai, kurie įgijo dviženklį pranašumą. Visgi, vėliau BC „Straight“ priartėjo prie savo varžovų ir metė rimtą kovą dėl pergalės, tačiau pergalę šiandien šventė „Elektromontuotojas“.

Pirmojo kėlinuko pradžioje kur kas geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie įgijo šešių taškų pranašumą. Po šalto dušo atsigavusi svečių ekipa netrukus išlygino rezultatą. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, bet ketvirtį sėkmingiau užbaigė „Elektromontuotojas“ ir po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 15:11. Antrąjį kėlinį šešiais taškais be atsako pradėjo šeimininkai ir taip įgijo dviženklį pranašumą. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir „Elektromontuotojas“ vis atstatydavo tą dviženklį pranašumą. Kėlinukui einant į pabaigą, svečiai tik dar labiau paleido savo varžovus į priekį ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:23.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo BC „Straight“ ekipa, kuri susitvarkė su bėdomis puolime. Jie spurtavo 13:3 ir pradėjo kvėpuoti savo varžovams į nugarą. Į šią atkarpą „Elektromontuotojas“ atsakė penkiais taškais paeiliui ir įgijo vėl kiek saugesnį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką svečiams pavyko šiek tiek sumažinti savo atsilikimą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 46:40. Lemiamas ketvirtis prasidėjo komandų apylygiu žaidimu. Abi komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir tik kėlinukui einant į pabaigą, BC „Straight“ ekipai pavyko išlyginti rezultatą. Likus žaisti minutę laiko, jie patys įsiveržė į priekį ir turėjo dviejų taškų pranašumą. Bet per likusį laiką jie nepelnė nė taško, nesusitvarkė su varžovų aukštaūgiais, kurie rinkosi kamuolius puolime ir taip leido savo varžovams persverti rezultatą ir galiausiai pasiekti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 62:59.

Eiminas Valaitis („Elektromontuotojas“):
„Iš tikrųjų, tai varžovas visas rungtynes mumis labai spaudė. Bet mums pavyko su aukštais žaidėjais persivaryti kamuolį, bet jie vis artėdavo po truputį. O rungtynių pabaigoje, gal varžovai pavargo nuo spaudimo, nes visas rungtynes spausti ne kiekvienas gali. Pavyko šaltakraujiškai sužaisti rungtynių pabaigą. Pirmą kartą taip pasisekė, nes kiek būdavo tokių rungtynių pabaigų, tai visuomet pralaimėdavom. Šiais metais gal bus geriau. Aišku, trūko pagrindinių žaidėjų, bet tai ne pasiteisinimas.“

“Elektromontuotojas” iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „ASU dublerius“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Elektromontuotojas“ atkakliame susitikime palaužė „Hermis“ (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:37 val.)Vos 3 taškus per kėlinį pelnęs „Elektromontuotojas“ neatsilaikė prieš „Ryterna Group“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 23:13 val.)Dienos rungtynėse sunki „MRU VSF“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:08 val.)„Elektromontuotojas“ antroje rungtynių pusėje uždarė visus kelius į pergalę „KMAIK“ ekipai (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 17:45 val.)Ketvirtame kėlinuke atsiplėšusi „MRU VSF“ ekipa triumfavo rungtynėse prieš BC „Straight“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:01 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Straight“ (75:65) (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 23:47 val.)