Kauno Rami & Gi-Gr vs MRU VSF (69:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„MRU VSF“ išnaudojo ilgą suolelį ir pergalingai pradėjo ketvirtfinalį

2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 21:41 val., peržiūros: 805

Sekmadienį, kovo 25 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės, ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Kauno Rami & Gi-Gr“ bei svečių „MRU VSF“. Pirmoje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai dažniausiai laikė iniciatyvą savo rankose, bet antroje rungtynių pusėje jiems pristigo jėgų. Svečiai išnaudojo savo ilgą suolelį ir galiausiai triumfavo pirmose ketvirtfinalio rungtynėse.

Rungtynes komandos pradėjo greitu ir visai rezultatyviu žaidimu. Abi komandos labiau propagavo greitą krepšinį. Aikštelės šeimininkai individualiu meistriškumu draskė varžovų gynybą ir susikrovė nedidelį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:17. Antrajame kėlinyje „Kauno Rami & Gi-Gr“ ir toliau nestabdė bei bėgo į greitus išpuolius. „MRU VSF“ ekipa pozicinėse atakose bandė tirpdyti savo deficitą, bet labai greitai gaudavo atsaką iš aikštelės šeimininkų ir skirtumas per daug nekito. Visgi, ketvirčiui einant į pabaigą, neblogą atkarpą sužaidė svečių ekipa ir netrukus persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 46:48.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu, tačiau tuomet „MRU VSF“ savo varžovus gynyboje pradėjo smaugti ir tai pasiteisino. Jie pasinaudojo ilgu suoleliu ir be didesnių problemų pabėgo į priekį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:68. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau žaidė apylygiai ir aukšto tempo krepšinį. Svečių ekipai puikiai sekėsi laikyti savo varžovus užnugaryje ir jie labai greitai artėjo pirmosios pergalės link. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o galutinis rungtynių rezultatas 69:84.

Rolandas Palčinskas („MRU VSF“):
“Velniškai sunkios rungtynės. Jų pradžia visiškai išmušė komandą iš vėžių, nes tiek Surplys, tiek Margelis prisirinko greitų pražangų. Nežinau ar tai lėmė didelis noras ir neprisitaikymas prie teisėjavimo ar teisėjų klaidelės, tačiau teko verstis ne tokiais mobiliais žaidėjais. Nors broliai Vyšniauskai pataikė viską, nesvarbu ar aukštai iškeltos mūsiškių rankos ar metimas beveik iš vidurio, tačiau žinojom, kad jie kažkada pavargs. Ir trečiajame kėlinyje pavargo, nes akcentavom žaidimą per juos ir jiems teko dar vargti ir gynyboje. Tuo metu tiesiog "sužvėrėjo" Vaina, Večerskis puikiai vadovavo puolimui ir pavyko atitrūkti. Maksimaliomis komandos pastangomis pavyko persvarą išlaikyti ir laimėti rungtynes. Manau, kad pirmą kartą šį sezoną komanda žaidė taip drausmingai. Ačiū jai ir tikimės, kad antradienį būsim dar geresni.“

„MRU VSF“ sutriuškino „Resmila.lt“ ir pateko į ketvirtfinalį (97:56) (2018 kovo 20 d., antradienis, 22:27 val.)„MRU VSF“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į finalą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:36 val.)„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 21:24 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)„MRU VSF“ žengė pirmąjį žingsnį C lygos finalo link (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:50 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)„MRU VSF“ privertė pirmą kartą šį sezoną pralaimėti „LazybuGuru.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:13 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:06 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:58 val.)Antrajame kėlinyje spurtavusi „MRU VSF“ iškovojo pergalę (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 02:35 val.)