Dumblas vs Kauno Rami & Gi-Gr (92:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Antroje runtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno rami & Gi-Gr“

2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 15:32 val., peržiūros: 812

Sekmadienį įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Dumblas“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno rami & Gi-Gr“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Kauno rami & Gi-Gr“ ekipa, kuri tolimais metimais susikrovė dviženklį pranašumą ( 9:20). Aikštelės šeimininkams niekaip nepavyko atrasti savojo žaidimo. TIk kėlinuko pabaigoje „Dumblas“ surengė keletą greitų atakų ir skirtumas ištirpo iki 6 taškų ( 16:22). Antrame kėlinyje „Dumblas“ vedamas T.Buloto ėmė lipti varžovams ant kulnų, o „Kauno rami & Gi-Gr“ komandai niekaip nepavyko įveikti kietos varžovų gynybos ( 29:29). Vis dėlto, svečiai po minutės pertraukėlės surengė spurtą 8:0, tačiau „Dumblas“ paskutines tris minutes neleido svečiams pelnyti ne taško ir išlygino rezultatą – 37:37.

Po ilgosios pertraukos ekipos žaidė taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranšumo. Vis dėlto, „Dumblas“ smeigė tris tritaškius metimus paeiliui ir įgijo dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki kėlinuko pabaigos ( 65:54). Ketvirtame kėlinyje „Dumblas“ tiesiog ėmė dominuoti aikštelėke, kur strypė varžovus ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 92:61.

Po laimėtų rungtynių „Dumblo“ ekipos treneris kalbėjo:

„ Jau praeitose rungtynėse minėjo, kad sunki pradžia pas mus būna. Komanda susirenka tik į varžybas, neturime treniruočių. Reikia laiko, kad komanda įsižaistų. Todėl gavosi, kad pirmoje pusėje sunkiai sėkesi, o po ilgosios pertraukos įsivažiavome ir iškovojome pergalę.

Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 19:16 val.)Dienos rungtynėse BC „Straight“ suklupo prieš „Kauno Rami & Gi-Gr“ (72:85) (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:34 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „Dumblas“ pavogė pergalę iš „Hermio“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:33 val.)Vyšniauskų duetas atnešė lengvą pergalę „Kauno rami & Gi-Gr“ ekipai (2017 lapkričio 03 d., penktadienis, 20:47 val.)Permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 16:28 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna Group“ įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:23 val.)„MRU VSF“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:29 val.)„Dumblas“ sezoną pradėjo pergale prieš „BK Centre“ (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 15:37 val.)Birštono SC – „Olimpas“ atkakliame susitikime palaužė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:42 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)