Baltic Transline vs Randeris (71:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Baltic Transline“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Randerį“

2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 22:16 val., peržiūros: 630

Vasario 18 – ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Baltic Transline (šeimininkai) ir „Randeris“ (svečiai). Šį vakara abi komandos negalėjo pasigirti itin geru žaidimu puolant, buvo daug netaiklių metimų klaidų, o geriau tokiame žaidime sekėsi šeimininkams, nors jie ir atsilinėjo didžiąja rungtynių dalį ir rungtynes galutinai perlaužė tik ketvirtajame kėlinuke, nors rungtynių pabaigoje svečiams dar bandė sukurti ingtrigą, tačiau pergelei to neužteko – 71:67.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, jų atakas dviem tritaškiais iš eilės užbaigė M.Klupšas. O tuo tarpu „Randeriui“ 7 taškus iš eilės surinko R.Ašmena. Įpusėjus kėliniui minimalią persvarą turėjo šeimininkai – 8:7, o per antrąją kėlinio pusę žaidimas aikštelėje buvo lygus ir nei viena komanda neįrodė ryškesnio savo pranašumo. Po pirmojo kėlinio „Baltic Transline“ turėjo vieno metimo pranašumą – 18:16. Antrame kėlinuke vėl geriau startavo šeimininkai vienu metu turėję 8 taškų pranašumą, kuris per porą minučių visiškai ištirpo ir sužaidus pusę ketvirčio vėl buvo lygus (26:26). Kurį laiką komandos kovojo taškas į tašką, tačiau paskutines minutes geriau sužaidė svečiai, kurie laimėjo 12:2 ir turėjo septynių taškų persvarą. Pirmąją rungtynių pusę tritaškiu su sirena uždarė T.Viršilas, o „Baltic Transline“ kėlinio gale prisivijo varžovus ir prieš pertrauką turėjo jau tik 4 taškų deficitą – 36:40.

Po ilgosios pertraukos svečiams vėl pavyko pagerinti pataikymą ir sumažinti klaidų kiekį. Užtikrintas žaidimas puolime leido vėl atitrūkti iki devynių taškų (39:48), tačiau jie ir vėl neišlaikė turėtos persvaros. Šeimininkai per keturias minutes laimėjo atkarpą 13:2 ir išsiveržė į priekį – 52:50, o tą trapią persvarą išlaikė iki kėlinio pabaigos – 57:55. Paskutiniame kėlinuke šeimininkai iškart griebė jautį už ragų ir penkių minučių atkarpą laimėjo 8:0 įgydami dviženklį pranašumą – 65:55. „Randeriui“ niekaip nesisekė surengti rezultatyvių atakų, tiesa ir varžovai pradėjo strigti puolime, o likus žaisti pusantros minutės komandas skyrė tie patys 10 taškų (69:59). Šeimininkai kiek neprotingai pirmaujant įsivėlė į varžovų primestą greitą žaidimą, kurį lydėjo klaidos ir už tai vos neteko susimokėti. Svečiams dar buvo pavykę sumažinti šeimininkų persvarą iki 5 taškų, bet M. Leščinsko dvitaškis pagaliau įtvirtino „Baltic Transline“ pergalę – 71:67 (18:16, 18:24, 21:15, 14:12).

Po rungtynių nugalėtojų kapitonas ir rezultatyviausias žaidėjas T.Viršilas kalbėjo: „Pirmą pusę išvis žaidėme kaip užmigę, antroje pastatėm zoną ir pradėjom įsižaist, atlošėm, atsibudom, susiėmėm ir laimėjom.“

„Baltic Transline“ įtikinamai įveikė „Randerį“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Resmila.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Baltic Transline“ lengvai nugalėjo „exPersvarą“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Baltic Transline“ įveikė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Krugės kariai“ patiesė „Randerį“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Grande“ neturėjo vargo su „Randeriu“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Baltic Transline“ pusfinalį pradėjo nelengva pergale (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:52 val.)„Baltic Transline“ C lygos atkrintamasias pradėjo lengva pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)Po permainingos kovos „Kauno rami“ įveikė „Randerį“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:17 val.)„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 10:21 val.)