Grande vs LazybuGuru.lt (61:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 30 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Namuose „Grande“ neatsilaikė prieš „LažybuGuru.lt“

2017 spalio 30 d., Pirmadienis, 23:20 val., peržiūros: 831

Spalio 30 dieną, 20:45 val., T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio komandos – „Grande“ (šeimininkai) ir „LažybuGuru.lt“ (svečiai). Jau pirmojo kėlinko metu „Grande“ sugebėjo demonstruoti labai neblogą tempą pagal kurį „Šilainiams“ atsilaikyti buvo labai sunku, tačiau antrojo kėlinio pabaigoje svečiai atsitiesė ir persverė rezultatą. Antroje pusėje susitikimas vyko apylygiai, tačiau „LažybuGuru.lt“ komanda neprisileido varžovų pernelyg arti ir iškovojo pergalę dviženkle svečių pergale. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:71 (19:14, 16:24, 14:20, 12:13)

Nors rungtynių pradžia buvo gana lygi, bet dar pirmojo kėlinuko metu „Grande“ sugebėjo nutolti, o tai padėjo padaryti greitas tempas puolant. Šeimininkai drąsiai atakavo vos gavę progą, nesivėlė į ilgas pozicines atakas, tuo tarpu „LažybuGuru.lt“ gal ir galėjo primesti panašų tempą, bet tam sutrugdė didelis klaidų skaičius – 19:14. Nors antrasis kėlinukas vyko panašiu scenarijumi, matėsi, kad aištelės svečiai po truputį įsižaidžia. Svečiai puolime pradėjo išnaudoti susikurta progas ir po sėkmingos atkarpos 3:11 išsiveržė į priekį ir iniciatyvą išlaikė iki kėlinio pabaigos – 35:38

Po ilgosios pertraukos „LažybuGuru.lt“ net neketino sustoti, o komandiškas žaidimas puolime leido išlaikyti turimą persvarą. „Grande“ ekipa buvo sumažinusi deficitą iki 4 taškų, tačiau ir vėl prastai sužaista kėlinio pabaiga neleido persverti rezultato – 49:58. Paskutinis ketvirtis prasidėjo nerezultatyviai, bet „LažybuGuru.lt“ komanda įpusėjus ketvirčiui turėjo apčiuopiamą dviženklį pranašumą. Tačiau šeimininkai nebuvo linkę nuleisti rankų ir per porą minučių sumažino atsilikimą iki 5 taškų. Vis tik nuveikti kažką reikšmingesnio šeimininkams nuveikti nebepayko ir „LažybuGuru.lt“ įrodė, kad šiandien yra stipresnė nei varžovai ir pergalę pasiekė rezultatu 61:71.

Po rungtynių nugalėtojų treneris A. Pakalniškis kalbėjo:

„Sezono pradžia. Komandai trūksta susižaidimo yra keletas traumuotų žaidėjų, mažai treniruočių ir tai daro didžiausią įtaką. Varžovai, kiek mačiau, nevisi susirinko, trūko keleto ir su jais manau būtų buvęs kitoks vaizdas aikštelėje, bet yra kaip yra. Šįkart mums geriau sekėsi ir laimėjom.“

„KMAIK“ nepasipriešino „LazybuGuru.lt“ (68:101) (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:03 val.)„Grande“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Return“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 01:25 val.)„Grande“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Return“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Grande“ neturėjo vargo su „Randeriu“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Grande“ be vargo įevikė „exPersvarą“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Sparta“ ketvirtame kėlinuke neatsilaikė prieš „Grande“ krepšininkus (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:53 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)Puikus J. Draudvilos žaidimas „Neveronys ‒ LKK“ ekipai atnešė sunkią pergalę prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:13 val.)Sezono rezultatyvumo rekordusi gerinusi „Grande“ tiesiog nušlavė „Alumnita“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 00:59 val.)