Sparta vs Baltic Transline (87:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 27 d., Antradienis, 21:00 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ įveikė „Baltic Transline“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

2018 kovo 27 d., Antradienis, 22:55 val., peržiūros: 837

Kovo 27 dieną Milikonių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės antros ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Sparta“ priemė svečius „Baltic Transline“. Pirmas ketvirtfinalio rungtynes buvo laimėję „Baltic Transline“.

Rungtynių pradžioje tritaškį pataikė „Baltic Transline“, o į tai „Sparta“ atsakė dviem taikliais metimais (5:3). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus aštuntai minutei komandas skyrė tik vienas taškas (19:20). Kėlinio pabaigoje atkarpą rezultatu 11:2 laimėjo „Sparta“, po kurios šeimininkai įgijo aštuonių taškų persvarą (30:22).

Įpusėjus ketvirtai antro kėlinio minutei komandas jau skyrė 16 taškų (39:23). Vėliau komandos žaidė lygiai. Rezultatyvumas sumažėjo, o likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 19 taškų (45:26). Visgi kėlinio pabaigoje geriau žaidė „Baltic Transline“, kuriem pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 11 taškų (45:34).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (47:37) . Antrą minutę „Baltic Transline“ puolimas užstrigo, o „Sparta“ pelnė 16 taškų be atsako (63:37). Šeštą minutę, po ilgesnės pertraukos, taškus pavyko pelnyti „Baltic Transline“ (63:39). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „Baltic Transline“, kurie sumažino varžovų persvarą iki 15 taškų (66:51).

Ketvirto kėlinio pirmas tris minutes geriau sužaidė šeimininkai, kurie padidino persvarą iki 23 taškų (76:53). Prl ikusį laiką solidžią persvarą išsaugojo „Sparta“ ir įveikė varžovus rezultatu 87:70. „Sparta“ pasiekė pirmą pergalę ketvirtfinalyje ir išlygino serijos rezultatą (1:1).

„Spartos“ treneris Š. Sobuolis paklaustas, kuo šios rungtynės skyrėsi nuo praeitų, atsakė: „Šiandien labiau susikaupę pradėjome, ankščiau atvykome į apšilimą. Spėjome apšilti. Viską parodys trečios rungtynės. Svarbiausia, kad gerai pradėjome ir akcentavome gynybą.“

Po atkaklios kovos „ASU dubleriai“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Baltic Transline“ įveikė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Baltic Transline“ tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 19:51 val.)„Sparta“ po labai atkaklios kovos palaužė „Kauno NTI-PN“ ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Dumblas“ tris kėlinius vargo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Baltic Transline“ lengvai nugalėjo „exPersvarą“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Baltic Transline“ pranašumą (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:04 val.)