LazybuGuru.lt vs KMAIK (91:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 23 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

Antroje pusėje dominavę „LazybuGuru.lt“ įveikė „KMAIK“ ekipą

2018 sausio 23 d., Antradienis, 23:28 val., peržiūros: 909

Antradienį, sausio 23 dieną, KTU statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, F pogrupio komandų – vietos „LazybuGuru.lt“ (10/2) bei svečių „KMAIK“ (3/9).

Rungtynių pradžioje „LazybuGuru.lt“ iškart spurtavo ir jau pirmojo kėlinuko viduryje turėjo dviženklį pranašumą 13:3. Ir toliau aikštelėje dominavo aikštės šeimininkai, tačiau kėlinuko pabaigoje svečiai šiek tiek aptirpdė savo deficitą ir po D. Krapavicko tolimo metimo atsilikinėjo 22:12.

Antrajame ketvirtyje iniciatyvos ėmėsi „KMAIK“ lyderių duetas I.Šturma ir J.Navackas, kurių taiklūs metimai leido jų atstovaujamai komandai priartėti ir įpusėjus rungtynėms atsilikti vos penkiais taškais 39:34.

Trečiajame kėlinuke visišką iniciatyvą į savo rankas perėmė „LazybuGuru.lt“ krepšininkai ir po M. Gailiūno kelių metimų iš po krepšio jau pirmavo 54:38. Ir toliau šeimininkai atrodė geriau bei po S. Pakalniškio tritaškio paskutinę kėlinuko sekundę pirmavo 64:44.

Ketvirtasis kėlinukas, galima sakyti, vyko į vieną krepšį. „LazybuGuru.lt“ dar labiau įtvirtino savo pranašumą, leisdami „KMAIK“ krepšininkams per šį ketvirtį pelnyti vos aštuonis taškus. Galutinis rungtynių rezultatas 91:52 (22:12, 17:22, 25:10, 27:8).

S.Pakalniškis („LazybuGuru.lt“) apie šeštadienį laukiančią dvikovą su grupės lyderiais Birštono SC – „Olimpu“:

„laukių įdomių varžybų, stiprūs varžovai. Kovosime visi, turime pasiekti pergalę. Nesu matęs priešininkų, kaip žaidžia, tai nežinau, ko tikėtis. Iš mokyklos laikų kelis atsimenu, bet kaip dabar jie žaidžia, neįsivaizduoju. Manau, kad bus geros varžybos, o kas laimės – pamatysime šeštadienį“.

Atsitiesusi „LazybuGuru.lt“ po pratęsimo įveikė „Hermio“ penketuką (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 10:21 val.)Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 19:16 val.)„LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė KK „13“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)Puikiai M. Gailiūną išnaudoję „LazybuGuru.lt“ krepšininkai nugalėjo „Dumblo“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Hermis“ įveikė „KMAIK“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 20:16 val.)Solidžia pergale ketvirtfinalį pradėjo „LazybuGuru.lt“ įveikdami „Smeliavimas24.lt“ (89:68) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 23:56 val.)„LazybuGuru.lt“ gynyba leido lengvai įveikti „Hermio“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:22 val.)„Elektromontuotojas“ antroje rungtynių pusėje uždarė visus kelius į pergalę „KMAIK“ ekipai (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 17:45 val.)