Elektromontuotojas vs MRU VSF (66:110)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 07 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„MRU VSF“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“

2018 kovo 07 d., Trečiadienis, 20:45 val., peržiūros: 986

Kovo 7 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „MRU VSF“ komandą. „Elektromontuotojas“ buvo iškovoję aštuonias pergales ir devynis kartus buvo pralaimėję. „MRU VSF“ sąskaitoje buvo keturiolika pergalių ir trys pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, o antrą minutę svečiai pradėjo spurtą, kurio metu pelnė 10 taškų be atsako (4:15). Vėliau komandos žaidė lygiai. Devintą minutę komandas skyrė 11 taškų (17:28). Kėlinio pabaigoje svečių persvara padidėjo iki 13 taškų (19:32).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, o vėliau tritaškį pataikė „Elektromontuotojas“. Trečią minutę spurtą pradėjo „MRU VSF“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (24:43). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus šešias minutes komandas skyrė 22 taškai (27:49). Vėliau dar devynis taškus be atsako pelnė „MRU VSF“ (27:58). Kėlinio pabaigoje skirtumas išaugo iki 35 taškų (33:68).

Trečio kėlinio pirmoje pusėje puikiai gynėsi „MRU VSF“, o taiklūs svečių metimai toliau didino persvarą. Sužaidus beveik pusę kėlinio komandas skyrė 43 taškai (36:79). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 44 taškai (46:90).

Ketvirto kėlinio pradžioje du metimus pataikė šeimininkai (50:90). Netrukus penkis taškus be atsako pelnė „MRU VSF“. Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Solidžią persvarą išlaikę svečiai įveikė varžovus rezultatu 66:110. Tai buvo penkiolikta „MRU VSF“ pergalė, o „Elektromontuotojas“ pralaimėjo dešimtą kartą.

„MRU VSF“ treneris K.Surplys: „Rungtynes pradėjome gerai, puikiai pataikėme. Reikėjo laimėti, kad užsitikrintume pirmą vietą ir antrą vietą bendrame reitinge. Labai krito metimai pirmoje pusėje, įgijome didelę persvarą ir ramiai užbaigėme rungtynes. Dabar viskas spręsis atkrintamosiose, kaip baigsim šį sezoną.“ Paklaustas, kokie planai prieš atkrintamąsias, treneris atsakė: „Mūsų tikslai patys aukščiausi yra. Bandysime dėl pirmų vietų kovoti.“

„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Smeliavimas24.lt“ aštunfinalyje antrą kartą įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Kauno Rami“ po nervingos kovos palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:58 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„MRU VSF“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:29 val.)„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:30 val.)„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alfa būrį“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:26 val.)