KK „13“ vs Birštono SC – „Olimpas“ (58:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 21 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

„Birštono SC – “Olimpas” nesunkiai susitvarkė su KK“13“ ir įveikė atkrintamųjų etapą

2018 kovo 21 d., Trečiadienis, 21:41 val., peržiūros: 601

Kovo 21 dieną, 20:00 val., Birštono gimnazijos sporto salėje susitiko “C” lygos komandos KK“13” (šeimininkai) „Birštono SC – “Olimpas” (svečiai). Antroje atkrintamųjų kovoje (0:1) apylygiai prasidėjusi kova baigėsi ties antru kėliniu, kadangi mažas šeimininkų suolelis sutrukdė KK“13“ komandai rimčiau kautis dėl serijos išlyginimo. Rungtynės baigėsi rezultatu 58:80 (13:17, 11:19, 18:27, 16:17).

Pirmajame kėlinyje stipriau pradėjo svečių komandą, tačiau šeimininkai visą kėlinį sekė iš paskos ir neleido Birštono komandai atitrūkti (13:17). Tačiau jau antrajame kėlinyje šeimininkų jėgos po truputį seko, o varžovai įsibėgėjo ir pirmos rungtynių pusės pabaigoje įgijo 12 taškų pranašumą (24:36).

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė, tačiau šeimininkų retas gretas pradėjo gąsdinti dar ir pražangos, tad teko dar labiau atleisti vadeles, ko pasekoje Birštono komanda vis didino pranašumą (42:63). Ketvirtojo kėlinio viduryje KK“13“ komanda liko aikštelėje keturiese, tad šansai pasivyti varžovus subliuško ir Birštono SC – „Olimpas“ šventė antrąją pergalę atkrintamosiose, bei pateko į kitą etapą.

Birštono SC – “Olimpas“​ komandos treneris V. Kapačinskas: „​Na šis etapas sunkumų nesukėlė, dabar stengsimės įveikti sekantį varžovą“

Birštono SC – „Olimpas“ sutvarkė reikalus prieš exPersvara (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:23 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nepaliko vilčių BK „Centre“ krepšininkams (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 15:00 val.)„Birštono SC – „Olimpas“ iškovojo dar vieną pergalę ir lieka be pralaimėjimų (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 00:36 val.)Birštono SC – „Olimpas“ atkakliame susitikime palaužė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:42 val.)Birštono SC – „Olimpas“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė BC „Straight“ (93:59) (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:41 val.)Birštono SC – „Olimpas“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 20:11 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)C lygos atkrintamųjų varžybų starte ‒ Birštono SC – „Olimpo“ pergalė prieš KK „13“ (2018 kovo 10 d., šeštadienis, 15:53 val.)Namų sienos Birštono SC – „Olimpui“ padėjo nugalėti „MRU VSF“ ir išlyginti pusfinalio seriją (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:06 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Birštono SC ‒ ,,Olimpas““ įveikė „KK „13““ (2018 kovo 06 d., antradienis, 23:05 val.)