KMAIK vs Alaina (77:64)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 18:00 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Rungtynių pabaigoje „Alaina“ neatsilaikė prieš „KMAIK“ (77:64)

2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 00:36 val., peržiūros: 615

Lapkričio 21d., Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų „KMAIK“ ir svečių „Alaina“.

Pirmąjį rungtynių kėlinį abi komandos pradėjo keisdamosis taškais. Pirmoje kėlinio pusėje, tai daryti geriau sekėsi šeimininkų ekipai, tačiau pirmojo ketvirčio pabaigą geriau užbaigė „Alaina“ – (19:21).

Antrame kėlinyje keitėsi ne daug kas, komandos vėl keitėsi taškais, rungtynės vyko taškas į tašką. Pirmąją pusę geriau užbaigė svečiai – (36:41)

Antrąją pusę geriau pradėjo „Alaina“ ekpia, visą trečiąjį kėlinį pirmaudami minimalia persvara, tačiau prabėgus šiek tiek daugiau nei 4-iom ketvirtojo kėlinio minutėm aikštės šeimininkai perėmė rungtynių eiga į savo rankas ir ją išlaikė iki paskutinių rungtynių sekundžių. Rungtynės baigėsi 13-os taškų persvara turinčia „KMAIK“ ekipa – (77:64).

Po rungtynių „KMAIK“ lyderis Imantas Šturma aptarinėjo ketvirtojo kėlinio pabaigos šturmą:

Pagrinde tai geresnė gynyba, galbūt po tų 3 sunkių kėlinių jau buvome pakankamai apšilę, susikoncentravom ties pergale. Taip pat reikėjo parodyti savo sirgaliam, nors ir mažumai, kad galime laimėti namuose.

Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 19:16 val.)„Alaina“ įveikė „Alumnitą“ (73:58) (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Smeliavimas24.lt“ nesulaukė pasipriešinimo iš „KMAIK“ krepšininkų (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:40 val.)Sėkmingas žaidimas antroje rungtynių pusėje leido „ASU dubleriams“ pergale pradėti seriją prieš „KMAIK“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:12 val.)„Alaina“ be vargo susitvarkė su „Alumnita“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:09 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)„Hermis“ įveikė „KMAIK“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 20:16 val.)„Krugės kariai“ sutriuškino „KMAIK“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:05 val.)Antroje pusėje dominavę „LazybuGuru.lt“ įveikė „KMAIK“ ekipą (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:28 val.)„Alaina“ įveikė A.Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipą (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:21 val.)