Grande vs Randeris (80:53)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 23 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Grande“ neturėjo vargo su „Randeriu“

2017 spalio 23 d., Pirmadienis, 23:08 val., peržiūros: 772

Spalio 23 dieną,pirmadienį, 20:45 val., T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje, įvyko KKL C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių E pogrupio rungtynės, kuriose sutiko šeimininkų „Grande“ ir svečių „Randerio“ komandos. Nors šeimininkai į rungtynes susirinko negausiai, tačiau tai jiems nesutrukdė diktuoti varžovams aukšto žaidimo tempo ir nuo pat pirmųjų minučių įrodinėti savo pranašumą, kuris ryškiausias buvo ketvirtąjame kėlinuke – jį „Grande“ laimėjo 14-os taškų skirtumu ir įtvirtino savo pergalę – 80:53 (18:10, 21:20, 19:15, 22:8).

Nors susitikime geriau startavo „Grande“ krepšininkai, kurie greitai įgijo kelių taškų persvarą, bet ja džiaugėsi labai trumpai įpusėjus kėliniui priekyje buvo svečiai. Šeimininkai suprato, kad nereikia panikuoti, tad jiems beliko tik žaisti savo žaidimą, o tai lydėjo spurtas 11:2 ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 8 taškais – 18:10. Antrasis kėlinukas buvo žymiai rezultatyvesnis nei pirmasis, tačiau nei vienai komandai nepavyko ryškiau periimti iniciatyvos į savo rankas. Vienu metu šeimininkai turėjo dviženklį pranašumą, bet „Randeris“ subebėjo prisivyti varžovus iki 4 taškų, tačiau kėlinio pabaigoje jiems pritrūko kvapo ir šeimininkai vėl nutolo. Prasidedant ilgajai pertraukai „Grande“ buvo priekyje rezultatu 39:30.

Po ilgosios pertraukos „Randeris“ jei ir turėjo vilčių kautis dėl pergalės, tai jas visas nubraukė puikus varžovų puolimas. Vienas po kito šeimininkų komandos žaidėjai rinkdavo taškus ir įpusėjus kėliniui „Grande“ jau triuškino savo varžovus (52:33). Svečiai nerado būdų kaip stabdyti įsižaidusius oponentus, maža to ir paties sunkiai sekėsi rinkti taškus. Per likusį laiką „Grande“ krepšininkams beliko sutvarkyti formalumus, skirtumas buvo dviženklis ir „Randeris“ tiesiog neturėjo jokių rezervų kovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu 80:53.

Po rungtynių pakalbintas vienas naudingiausių „Grande“ komandos žaidėjų E.Petrauskas kalbėjo:
„Mūsų startas kaip visada buvo lėtas ir kol apsipratome aikštelėje reikėjo laiko, tačiau komanda žaidė gerai, pavyko išnaudoti mūsų aukštus žmonės ir jų jėgą po krepšiu, kas leido mums visas varžybas pirmauti, taip pat gerai gynemės praleidome tik 53 taškus, kas, manau, nėra labai jau blogai. Tačiau kaip ir kiekvienuose rungtynėse atsiranda duobelių taip ir šiuose, porą momentų ir pats pasikarščiavau ko dėka varžovai bandė užsikabinti ir grįžti į varžybas, džiaugiuosi komandos pergale ir tikiuosi dar geresniu varžybų ateityje!“

„Grande“ be vargo įevikė „exPersvarą“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Grande“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Return“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Grande“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Return“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 01:25 val.)Namuose „Grande“ neatsilaikė prieš „LažybuGuru.lt“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Krugės kariai“ patiesė „Randerį“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Baltic Transline“ įtikinamai įveikė „Randerį“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 10:21 val.) „Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 14:48 val.)„Grande“ vos per du kėlinukus sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)