exPersvara vs Baltic Transline (37:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 19 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Baltic Transline“ tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį

2018 kovo 19 d., Pirmadienis, 19:51 val., peržiūros: 479

Pirmadienį, kovo 19 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „exPersvara“ bei svečių „Baltic Transline“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas aštuntfinalyje, o pirmosiose rungtynėse užtikrinta pergale džiaugėsi šiandieniniai svečiai. Svečių ekipa jau nuo pat pirmųjų minučių atrodė pranašesni už savo varžovus, o vėliau išlaikė pranašumą savo rankose ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri spurtavo 9:0. Tačiau vėliau aikštelės šeimininkai sustabdė varžovų spurtą ir likusį kėlinio laiką pabaigė apylygiu žaidimu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 7:17. Antrojo ketvirčio pirmoje pusėje komandoms labai stigo puolimo ir per pusę ketvirčio komandos kartu sudėjus pelnė vos aštuonis taškus. Bet vėliau „Baltic Transline“ ekipa laimėjo atkarpą 7:1 ir taip įgijo jau 20-ies taškų pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 10:30.

Trečiajame kėlinyje niekas per daug nesikeitė ir svečių ekipa toliau sėkmingai laikė savo varžovus užnugaryje. Komandos ir toliau per daug nepasižymėjo puolime, bet tai nesutrukdė „Baltic Transline“ ekipai išlaikyti pranašumą savo rankose. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 21:44. Lemiamas rungtynių kėlinukas tebuvo tik formalumas ir komandoms kiek atsirišo rankos puolime. Galiausiai svečiai iškovojo pergalę ir žengė į ketvirtfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 37:57.

Mindaugas Leščinskas („Baltic Transline“):
“Žaidimas normalus, esame susižaidę daugiau ar mažiau. Nėra dar kelių pagrindinių žaidėjų, bet viskas tvarkoje. Manau, kad galėsime žaisti ir toliau“.

„Baltic Transline“ įveikė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)Baltic Transline žengė į C lygos Mažosios taurės finalą (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:29 val.)„Baltic Transline“ įtikinamai įveikė „Randerį“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Sparta“ įveikė „Baltic Transline“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Baltic Transline“ lengvai nugalėjo „exPersvarą“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Baltic Transline“ pusfinalį pradėjo nelengva pergale (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:52 val.)„Baltic Transline“ C lygos atkrintamasias pradėjo lengva pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)„Baltic Transline“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Randerį“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ sužaidė puikų pirmąjį ketvirtį ir iškovojo pergalę (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 20:02 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)