KK „Garliava“ vs R2P Sport ‒ S/M (64:88)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

KK „Garliava“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumą

2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 22:08 val., peržiūros: 1481

Lapkričio 7 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KK „Garliava“ priemė svečius „R2P Sport ‒ S/M“. „Galiava“ buvo iškovojusi dvi pergales ir kartą buvo pralaimėjusi. „R2P Sport ‒ S/M“ sąskaitoje buvo viena pergalė.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Garliava“. Antrą minutę pirmus taškus pelnė „R2P Sport ‒ S/M“, o ketvirtą minutę svečiai buvo priekyje rezultatu 4:8. Šeštą minutę „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumas padidėjo iki devynių taškų (8:17). Visgi paskutines pirmo kėlinio minutes geriau sužaidė „Garliava“, kuriai pavyko sumažinti varžovų persvarą iki trijų taškų (20:23).

Antro kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais (24:27). Komandos žaidė lygiai, o septintą minutę komandas skyrė tik vienas taškas (28:29). Kiek vėliau komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (31:32). Per paskutines dvi kėlinio minutes „R2P Sport ‒ S/M“ išsaugojo vieno taško persvarą (34:35).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (37:38). Letvirtą minutę vis dar vieno taško persvarą turėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (43:44). Netrukus spurtą pradėjo svečiai, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (43:52). Paskutinėmis kėlinio minutėmis persvara pamažu augo „R2P Sport ‒ S/M“ naudai. Sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė 13 taškų (48:61).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo dviem taikliais „R2P Sport ‒ S/M“ tritaškiais metimais (48:67). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Garliava“ (50:67). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 23 taškai (52:75). Aštuntą minutę „Garliavai“ pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 17 taškų (60:77). Visgi rungtynių pabaigą geriau sužaidė „R2P Sport ‒ S/M“ ir įveikė varžovus 24 taškų skirtumu (64:88). „R2P Sport ‒ S/M“ iškovojo antrą pergalę, o „Garliava“ pralaimėjo antrą kartą.

„R2P Sport ‒ S/M“ komandos kapitonas E.Karpavičius: „Pirmoje rungtynių pusėje savo žaidimo neradome, o tai rodė lygus rezultatas. Antroje rungtynių pusėje pajutome savo žaidimą, pradėjome žaisti greitai ir iškovojome gana lengvą pergalę.“

KK „Garliava“: Gytis Jankauskas – 13 tšk., Vytautas Bereiša – 11 tšk., Saulius Pakalniškis – 10 tšk., Žydrūnas Kaminskis – 10 tšk., Marius Satkevičius – 10 tšk.

R2P Sport ‒ S/M: Mindaugas Mackevičius – 26 tšk., Laurynas Andrijauskas – 23 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Ignas Vanagas – 19 tšk., Edvinas Karpavičius – 16 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.)

„Garliava“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Ragų“ pranašumą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti KK „Garliava“ pranašumą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:41 val.)Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 21:42 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Penkiese susirinkę LSK „Techoera“ neatsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:49 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)Dienos rungtynėse intrigos nebuvo ‒ „R2P Sport ‒ S/M“ tiesiog nušlavė „Grande“ ekipą (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Grupės lyderių kovoje ‒ pirmoji „R2P Sport ‒ S/M“ nesėkmė (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 21:31 val.)Jokios intrigos: „R2P Sport – S/M“ sutriuškino „Dumblą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:37 val.)