Kėdainiai vs Team Five (77:38)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Team Five“ nesugebėjo pasipriešinti „Kėdainiams“

2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 23:11 val., peržiūros: 1355

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnzijos mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport “ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Kėdainiai“ (2/0) ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Team Five“(0/3) .

Rungtynės prasidėjo „Kėdainių“ tolimais metimais ( 11:4). Svečiams sunkiai sėkesi apsiginti nuo greitų varžovų atakų ir pranašumas šeimininkų tik augo ( 18:7). Likus žaisti dvi minutes „Kėdainiai“ diktavo savo sąlygas, kur atotrūkis išaugo iki 15 taškų – 22:7.

Antrame kėlinyje „Team Five“ surengė keletą greitų atakų ir apmažino skirtumą (24:13), bet „Kėdainiams“ sunkiai sekėsi sugrąžinti iniciatyvą į savas rankas. Vis dėlto, kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko surengti rezultatyvių atakų ir atstatė pranašumą – 35:19.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai greitai padidino pranašumą iki 21 taško, tačiau „Team Five“ ekipa susitvarkė su gynyba, kur surengė sėkmingą atkarpą ir skirtumas ištirpo iki 14 taškų ( 42:28). „Kėdainiai“ greitai atstatė savo žaidimą į vėžes , ko pasakoje surengė sėkmingą atkarpą 10:0 ir atstatė pranašumą į savo vietą – 54:30.

Ketvirtame kėlinyje „Kėdainiai“ toliau žaidė įjungę aukštesnę pavarą ( 62:32), kur svečiai buvo bejėgiai prieš varžovų greitą puolimą. Likęs laikas buvo tik formalumas ir „Kėdainiai“ šventė triuškinančią pergalę, rezultatu – 77:38.

Kėdainiai: Tadas Lukoševičius – 16 tšk. (10 atk. kam.), Audrius Lukauskas – 15 tšk. (10 atk. kam.), Einoras Stankus – 15 tšk. (5 perimt. kam.), Laurynas Valuckas – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Team Five: Donatas Bartkus – 13 tšk. (15 atk. kam.), Mantas Lapinskas – 8 tšk. (12 atk. kam.), Domantas Ladyga – 6 tšk. (17 atk. kam.)

„ICE“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kėdainių“ pranašumą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Team Five“ neprilygo „Legiono“ krepšininkams (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:34 val.)Emocijos rungtynių pabaigoje pražudė „Kėdainius“ (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:54 val.)Rungtynes geriau pradėję „Laipsniai“ po ilgosios pertraukos neatlaikė varžovų tempo ir krito prieš „Kėdainius“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:08 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ir vėl tritaškių pagalba įveikė „Kėdainius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:20 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai pradžudė „Kėdainius“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:06 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kėdainiai“ eliminavo „ICE“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 23:17 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Dentist Team“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 22:34 val.)Tritaškiais prapliupę „Kėdainiai“ neturėjo vargo su „Laipsniais“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)