Team Five vs Legionas (56:91)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Team Five“ neprilygo „Legiono“ krepšininkams

2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 22:34 val., peržiūros: 1188

Pirmadienį, lapkričio 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Team Five“ ir svečių „Legiono“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavę svečių krepšininkai be didesnio vargo atitrūko nuo varžovų ir pasiekė solidžią pergalę rezultatu 56:91 (13:17, 13:3, 12:17, 18:26).

Jau pačioje susitikimo pradžioje svečiai sužaidė sėkmingą atkarpą ir žymiai aktyviau bei greičiau žaidę puolime įgijo šešių taškų pranašumą. Vis tik, tik kėlinuko pabaigoje, vedini J. Fiodorovičiaus, „Team Five“ atsigavo ir sušvelnino deficitą iki keturių taškų. Vis tik, antrame ketvirtyje ir toliau dominavę „Legiono“ krepšininkai vieną po kito rengė „sausas“ atkarpas, kurių dėka skirtumas tarp komandų nepastebimai greitai šoktelėjo iki penkiolikos taškų. Po „Team Five“ paprašytos minutės pertraukėlės tolimą metimą pataikęs V.Vilkuotis kiek pagerino šeimininkų situaciją, tačiau neilgam. Čia pat dar vieną spurtą surengęs „Legionas“ ilsėtis išėjo turėdamas 22-iejų taškų atotrūkį. 26:48.

Po ilgosios pertraukos svečių krepšininkai dar labiau atitrūko, tačiau čia pat spurtu 7:0 atsakę aikštės šeimininkai situaciją kiek pagerino. Nepaisant to, per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos „Team Five“ sukrapštė vos du taškus, kai, tuo tarpu, „Legionas“ pelnė dar vienuolika ir skirtumą tarp komandų padidino iki 27-ių taškų. Lemiama rungtynių dalis jau senokai buvo tapusi tik formalumu, tačiau ir jį svečiai tvarkė puikiai. Jau pačioje pradžioje savo atotrūkį padidino iki 32-iejų taškų. Kiek vėliau kelis epizodus sėkmingai sužaidę „Team Five“ ekipos žaidėjai nežymiai sušvelnino atsilikimą, tačiau ir toliau puolime dominavęs „Legionas“ jokių vilčių priešininkams nebesuteikė ir šventė pergalę rezultatu 56:91.

Po šios pergalės „Legionas“, su viena pergale bei viena nesėkme D pogrupyje žengia ketvirtas. Tuo tarpu „Team Five“ be pergalių bei trimis pralaimėjimais yra penkti.

„Team Five“: Julius Fiodorovičius – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Kaštalianovas – 11 tšk., Mantas Lapinskas – 8 tšk.

„Legionas“: Vytautas Tirva – 22 tšk. (7 rezult. perd.), Karolis Klimas – 14 tšk., Lukas Šimkus – 14 tšk., Kristupas Kyžas – 12 tšk. (17 atk. kam., 5 rezult. perd.), Vytautas Peseckis – 12 tšk., Šarūnas Krilavičius – 10 tšk. (13 atk. kam.)

„Team Five“ nesugebėjo pasipriešinti „Kėdainiams“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:11 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Legiono“ ekipą (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:57 val.)„Ragai“ subyrėjo antroje rungtynių pusėje ir leido „Legionui“ žygiuoti į ketvirtfinalį (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Kauno NTI-PN“ po atkaklios kovos nugalėjo „Legioną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:02 val.)Uraganinis „Kauno NTI-PN“ puolimas nepaliko jokių vilčių „Legionui“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:41 val.)„Huawei“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Legioną“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:25 val.)„Legionas“ neatsilaikė prieš „Huawei“ puolimą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:22 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Legionas“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:34 val.)„Legionas“ nesunkiai įveikė „ICE“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:33 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidusi „Banga“ įveikė „Legioną“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 17:52 val.)