Kėdainiai vs Laipsniai (88:64)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Rungtynes geriau pradėję „Laipsniai“ po ilgosios pertraukos neatlaikė varžovų tempo ir krito prieš „Kėdainius“

2017 vasario 14 d., Antradienis, 00:08 val., peržiūros: 1152

Pirmadienį, vasario 13 – ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkų teisėmis žaidusi – „Kėdainių“ komanda ir jų varžovai „Laipsnių“ ekipa.

Rungtynes prasidėjo permainingai, o sužaidus keturias minutes svečių komandos puolėjas M.Liepa tritaškiu išlygino rezultatą – 11:11. Puikiai rungtynes pradėjęs M.Liepa pelnė visus pirmuosius 13 svečių komandos taškų. Netrukus aukštesnę pavarą įjungė „Laipsnių“ krepšininkai, kurie netrukus atitrūko – 15:20. „Kėdainių“ krepšininkai ir toliau neblizgėjo ir puolime ir gynyboje, kas leido svečiams dar labiau atitrūkti. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:29. Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo „Laipsnių“ krepšininkai,kurie vedami M. Liepos ir A. Jurkšaičio įgijo jau dviženklį pranašumą – 19:30. Po šalto dušo niekaip neatsigaunanti šeimininkų ekipa bandė gelbėtis rezgdami greitesnes atakas, tačiau toks žaidimo planas vaisių nedavė ir įpusėjus kėliniui svečiai visdar turėjo dviženklę persvarą – 24:34. Antroje kėlinio pusėje pagaliau savo žaidimą atradę „Kėdainių“ krepšininkai per kelias minutes ištirpdė varžovų persvarą iki 4 taškų. Vėliau komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o kėlinuką spurtu 7:0 užbaigę šeimininkai išlygino rezultatą – 39:39

Trečiojo kėlinio pradžioje „Kėdainiai“ perėmė žaidimo iniciatyvą į savo rankas ir išsiveržė į priekį. „Laipsnių“ penketas, kurį laiką dar sugebėjo nepaleisti varžovų pernelyg toli, bet antroje kėlinio pusėje „Kėdainiai“ kiek pagerino savo žaidimą, pradėjo naudoti savo toliašaudę artileriją ir įpusėjus ketvirčiui jau jie turėjo dviženklę persvarą – 54:44. Nors svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 5 taškų, bet tai buvo viskas ką jiems pavyko padaryti. Kėlinio pabaigoje E.Daukša smeigė tris tritaškius iš eilės ir tiesiog varė į neviltį varžovus. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 66:51. Ketvirtojo kėlinio pradžoje „Kėdanių“ ir toliau diktavo žaidimo tempą. Komandiškai žaidę šeimininkai netrukus įgijo saugią 20 taškų persvarą ir kontroliavo įvykius aikštelėje. Įpusėjus kėliniui svečiai turėjo saugią persvarą (81:59), o abiem komandom jau nebeliko klausimo kas šiandien laimės. Per likusį laiką vaizdas aikštelėje nesikeitė, abi komandos dar apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis. Galiausiai nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai „Kėdainių“ komanda iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 88:64 (19:26, 20:13, 27:12, 22:13)

Po rungtynių pakalbintas „Kėdainių“ komandos gynėjas M.Šlezys buvo patenkintas komandos žaidimu: „Atvažiavome, gan neblogos sudėties. Pirmame kėlinuke gal nesukrito geri metimai, kurie turėjo sukristi. Antrame kėlinuke pradėjo kristi tolimi metimai ir atsiplėšėme. Varžovai buvo tik penkiese ir antroje rungtynių pusėje neatlaikė mūsų padiktuoto žaidimo tempo. To ir užteko, kad pasiekti pergalę.“

Kėdainiai: Rytis Dambrauskas – 22 tšk. (17 atk. kam.), Auktumas Jakas – 22 tšk. (15 atk. kam., 7 rezult. perd.), Audrius Lukauskas – 15 tšk., Egidijus Daukša – 12 tšk., Gytis Skarupskas – 11 tšk.

Laipsniai: Marius Liepa – 28 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 13 tšk. (8 išpr. praž.), Lukas Palivanas – 13 tšk. (15 atk. kam.)

Mantauto ir Mariaus vedama komanda „Laipsniai“ iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)„Laipsniai“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Grizlius“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)Vos penkiese į rungtynes susirinkę „Laipsniai“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Laipsnių“ puolimo banga pervažiavo „KMAIK“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:47 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 01:05 val.)Po taiklaus tolimo metimo „Kėdainiai“ šventė ispūdingą pergalę prieš „KMAIK“ komandą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:41 val.)„Laipsniai“ ir toliau stebina, šį kartą jų auka tapo „Hidraulinės Sistemos“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:45 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ir vėl tritaškių pagalba įveikė „Kėdainius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:20 val.)„ICE“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kėdainių“ pranašumą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:48 val.)