BC „Ambi“ & Alaina vs BC „Gazuotas pienas“ (59:79)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko vilčių BC „Ambi & Alaina“ ekipai

2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 23:16 val., peržiūros: 1555

Pirmadienį, lapkričio 21 dieną, A. Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Bc Ambi & Alaina" ir svečiuose žaidę „Bc Gazuotas Pienas" ekipos.

Rungtynes abi komandos pradėjo žaisdamos taškas į tašką ir nei viena komanda negalėjo įgyti didesnio pranašumo pirmoje pirmo kėlinio pusėje. Pirmoje kėlinio antroje pusėje svečiai „Bc Gazuotas Pienas“ įjungė aukštesnę pavarą ir pademonstravo greitąjį puolimą, kuris leido įgyti dvylikos taškų pranašumą ir taip užbaigė kėlinį rezultatu 16:28.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, šeimininkams nepavyko priartėti prie nutolusių svečių. Visą antrąjį kėlinį svečiai atrodė visa galva pranašesni ir neleido priartėti „Ambi & Alaina“ komandai, kuri po dviejų kėlinių turėjo 16 taškų deficitą (28:44).

Po ilgosios pertraukos žaidime niekas nesikeitė, viskas vyko taip pat kaip ir pirmoje rungtynių pusėje. Šeimininkai po kelių sėkmingų metimų iš tolimos distancijos sumažino atsilikimą iki 12 taškų, bet trečiąjį kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai, kurie po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 46:58.

Ketvirto kėlinio pirmoje pusėje šeimininkai bandė sumažinti pranašumą, bet jiems to padaryti nepavyko. Po keletos sėkmingų epizodų gynyboje „Gazuotas Pienas“ buvo susikrovę jau 16 taškų pranašumą ir neleido šeimininkams net pagalvoti, kad šie galėtų nugalėti šiose varžybose. Rungtynių pabaigą buvo jau aiški įpusėjus ketvirtajam kėliniui, kai svečiai į šeimininkų taiklius metimus atsakydavo tuo pačiu, o svečių pranašumas vis augo. Rungtynių rezultatas 59:79.

Po laimėtų varžybų Bc „Gazuotas Pienas“ treneris Jomantas Eibukas - „Praktiškai labai prastai žaidėme, turėjo realiai lengviau laimėti nei atrodė.“

Bc „Ambi & Alaina“: Vytautas Čypas – 21 tšk., Remigijus Snieškus – 10 tšk. (9 atk. kam.), Julius Povilaitis – 10 tšk.

Bc „Gazuotas Pienas“: Karolis Kokoška – 15 tšk. (6 atk. kam.), Mantas Stankevičius – 13 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult, perd.), Tadas Žutautas – 12 tšk., Mantas Gasperavičius – 10 tšk. (9 atk. kam.).

BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.) BC „Gazuotas pienas“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2016 spalio 28 d., penktadienis, 22:08 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su „Grande“ (2016 gruodžio 16 d., penktadienis, 22:26 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargu įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:01 val.)Bedantį puolimą demonstravęs BC „Gazuotas pienas“ neprilygo „Akademijai“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:52 val.)„Elektrėnų pastolinas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ & Alaina ekipą. (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 00:10 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Ambi & Alaina“ įveikė „Ragus“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:46 val.)Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 21:31 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„BC „Ambi“ & Alaina“ nusileido KK „Garliava“ ekipai (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:19 val.)