Banga vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (75:56)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ tik paskutiniame kėlinyje pabėgo nuo savo varžovų.

2016 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 23:23 val., peržiūros: 1521

Trečiadienį, lapkričio 9 dieną, Vytauto Didžiojo universiteto sporto salėje, įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Banga" ir svečiuose žaidę Birštono SC – "Olimpas" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Banga" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (23:20). Antrame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, bet priekyje vis dar buvo šeimininkai – (35:30). Trečiame kėlinyje kiek geriau pavyko pasirodyti Birštono SC – "Olimpas" ekipai, bet po trijų kėlinių pirmaujanti ekipa vis dar nepasikeitė – (51:48). Ketvirtame kėlinyje svečiai pavargo, leido šeimininkams dar labiau atitrūkti ir rungtynės baigėsi rezultatu – (75:56).

Pirmasis kėlinys prasidėjo Birštono SC – "Olimpas" ekipos taikliu tolimu metimu, netrukus savo pirmuosius taškus baudų metimais pelnė ir "Banga" ekipa, po kurių sužaidus apie minutę rezultatas buvo – (1:3). Sužaidus dar 4 minutes ir kėliniui įpusėjus rezultatas tarp komandų buvo lygus – (10:10). Antroje kėlinio dalyje sužaidus apie 2 minutes šeimininkams pavyko surengti spurtą – (7:0), po kurio rezultatas tapo - (17:10). Per likusį laiką svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 4 taškų ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (23:20).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių "Bangos" krepšininkai vis dar buvo priekyje rezultatu – (30:24). Prabėgus dar keletai minučių svečiams buvo pavykę išlyginti rezultatą – (30:30). Per likusį laiką šeimininkams pavyko pelnyti 5 taškus iš eilės ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (35:30).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių prabėgus 5 minutėms komandas skyrė tie patys 5 taškai – (45:40). Antroje kėlinio dalyje komandos toliau žaidė apylygiai ir tik kėliniui baiginėjantis Birštono SC – "Olimpas" ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki 3 taškų – (51:48).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo kiek geriau "Bangos" ekipai, kuriai sužaidus 3 minutes buvo pavykę laimėti atkarpą – (9:4), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 8 taškų – (60:52). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko vėl priartėti iki 4 taškų – (60:56). Visgi per likusį laiką svečiai nebepelnė nė taško, pralošė atkarpą – (15:0) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (75:56).

Po pralaimėtų rungtynių Birštono SC – "Olimpas" ekipos treneris kalbėjo: "Rungtynių pabaigoje pradėjo reikštis nuovargis, kamuolys nevaikščiojo, žaidėme po vieną. To pasakoje pralošėme tokiu dideliu skirtumu."

Po laimėtų rungtynių "Bangos" ekipos treneris kalbėjo: "Varžovai šiandieną buvo pakankamai verti dėmesio. Šiandieną mes sužaidėme tarpais neblogai, tarpais vėl atleidžiame. Aš manau, kad galėjome sužaisti ir geriau, bet iš esmės berniukai sulošė, pasibėgo, visi pasidžiaugėme krepšiniu ir pergalė yra pergalė."

Banga: Patrik Kapralov – 16 tšk., Henrikas Paulauskas – 15 tšk., Aurimas Karbauskas – 12 tšk. (12 atk. kam., 8 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Mindaugas Knyšius – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Osvaldas Brazdžionis – 17 tšk. (17 atk. kam., 9 išpr. praž.), Tadas Miliūnas – 10 tšk.

„ICE“ tik rungtynių pabaigoje pabėgo nuo savo varžovų. (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:33 val.)„Banga“ nušlavė dar vieną varžovą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:21 val.)„Banga“ užtikrintai pradėjo ketvirtfinalį (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Banga“ su kaupu atsirevanšavo „Grizliams“ (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)SK „Neveronys“ ketvirtajame kėlinyje palaužė Birštono SC ‒ „Olimpas“ klubą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:17 val.)„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„ICE“ po įnirtingo mūšio įveikė svečius iš Birštono (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:33 val.)