LSK „Technoera“ vs Banga (70:93)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 15 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“

2017 vasario 15 d., Trečiadienis, 22:23 val., peržiūros: 1519

Trečiadienį, vasario 15 dieną, Batėgalos daugiafunkciniame centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, tarp vietos LSK „Technoeros“ ir svečių „Bangos“ ekipų. Nors rungtynes žymiai geriau pradėjo aikštės šeimininkai, vėliau „Banga“ perlaužė žaidimą savo pusėn ir laikui bėgant tik didino atotrūkį, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 70:93 (18:19, 15:25, 23:32, 14:17).

Rungtynių pradžioje spurtavę šeimininkai įgijo devynių taškų persvarą, tačiau čia pat atkarpa 0:13 atsakiusi „Banga“ persvėrė rezultatą savo naudai. Antrame kėlinuke ir toliau nuo trijų taškų zonos didžiąją dalį taškų rinkę svečių krepšininkai tik didino pranašumą, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė jau vienuolika taškų. 33:44.

Po ilgosios pertraukos žymiai geriau startavusi „Banga“ surengė spurtą 0:10 ir įgijo jau 21-ieno taško persvarą. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų beveik nepakito. Paskutinės rungtynių dalies eigoje komandos keitėsi rezultatyviomis atkarpomis, tačiau nežymiai geriau pasirodę svečių žaidėjai dar šiek tiek padidino pranašumą ir džiaugėsi pergale rezultatu 70:93.

LSK „Technoera“: Egidijus Vaitekauskas – 24 tšk. (5 rezult. perd.), Ričardas Belopetravičius – 13 tšk., Marius Kazakevičius – 13 tšk., Vidas Marcinauskas – 12 tšk.

„Banga“: Lukas Garliauskas – 21 tšk. (11 atk. kam.), Aurimas Karbauskas – 15 tšk. (12 atk. kam., 6 perimt. kam.), Renatas Issak – 15 tšk., Aurimas Birgelis – 10 tšk., Jonas Lekšas – 10 tšk.

„Kauno NTI-PN“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 15:25 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė LSK „Technoeros“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 18:01 val.)„Banga“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Boom“ (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 18:04 val.)KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:19 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidusi „Banga“ įveikė „Legioną“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 17:52 val.)