Banga vs Kėdainiai (113:76)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 kovo 23 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ užtikrintai pradėjo ketvirtfinalį

2017 kovo 23 d., Ketvirtadienis, 21:48 val., peržiūros: 1294

Ketvirtadienį Vytauto Didžiojo universiteto sporto centre įvyko B lygos „ALT reklama“ lygos pirmenybių ketvirtfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko „Banga“ ir svečių teisėmis atvykę „Kėdainiai“.

Rungtynes uragininiu puolimu pradėjo „Banga“, kur per keletą minučių susikrovė dviženklį pranašumą ir „Kėdainiai“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 13:3). Šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir J.Liesis smeigė ketvirtą tritaškį metimą ( 24:9). „Kėdainiams“ sunkiai sekėsi įveikti varžovų spaudimą, tačiau pasinaudojo šeimininkų netaikliais metimais ir sušvelnino skirtumą iki 12 taškų ( 28:16). Antrame kėlinyje į aikštelę sugrįžo „Bangos“ startinis penketukas ir vaizdas aikštelėje pasikeitė. Šeimininkai vėl dominavo tiek puolime, tiek gynyboje, o svečiai bandė gelbėtis iš padėties tolimais metimais ( 41:21). Antroje rungtynių pusėje tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir skirtumas nepakito – 52:34.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nepakito šeimininkų startinis penketukas toliau darė tvarką aikštelėje ( 66:40). „Kėdainiai“ susirinko tik šešiese ir sunkiai sekėsi atlaikyti spaudimą po visą aikštelę. K.Reklaitis paskutinėmis sekundėmis pataikė tritaškį ir pranšumas išaugo iki 30 taškų ( 86:56). Ketvirtame kėlinyje „Banga“ toliau įrodinėjo pranašumą prieš varžovus ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 113:76 (28:16, 24:18, 34:22, 27:20)

Banga: Julius Liesis – 26 tšk., Kristijonas Reklaitis – 23 tšk. (6 rezult. perd.), Lukas Garliauskas – 13 tšk., Aurimas Karbauskas – 13 tšk., Aurimas Birgelis – 11 tšk. (10 rezult. perd.)

Kėdainiai: Tadas Lukoševičius – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Žilinskas – 17 tšk. (18 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Egidijus Daukša – 12 tšk., Kęstutis Zinkus – 11 tšk.

„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Banga“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Boom“ (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 18:04 val.)„Banga“ nušlavė dar vieną varžovą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:21 val.)„Banga“ tik paskutiniame kėlinyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:23 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Kėdainiai“ pakankamai nesunkiai pratęsė pergalių seriją (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:39 val.)„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 18:01 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Ice“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)